کد خبر : 12810

صفایی بوشهری خواستار شد: تشکیل کانون مناطق و محلات هلال‌احمر در بوشهر

بوشهر24: امام‌جمعه بوشهر خواستار تشکیل کانون مناطق و محلات هلال‌احمر در استان بوشهر شد.

بوشهر24: امام‌جمعه بوشهر خواستار تشکیل کانون مناطق و محلات هلال‌احمر در استان بوشهر شد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از فارس، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در نشست با مدیرعامل و معاونان جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر ضمن تشکر از فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر خود را حامی جمعیت هلال‌احمر دانست و بیان داشت: با توجه به اینکه حوادث غیرمترقبه و ساخته دست انسان هرروزه رو به افزایش است اجتماعات و نیروی دولتی و کارکنان اداری به‌تنهایی پاسخ‌گویی این حوادث نیستند.

وی بیان کرد: با این‌ وجود وظیفه نهادهای مردمی نسل جمعیت هلال‌احمر است که با حضور به‌موقع و تربیت نیروی مردمی و متخصص قدرت و سرعت پاسخ‌گویی خود در حوادث را بالا ببرد و با بومی و منطقه‌ای کردن آموزش‌ها در معضلات اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد و حجاب و عفاف ورود کند.

امام‌جمعه بوشهر تصریح کرد: هلال‌احمر با تشکیل کانون در مناطق و محلات مختلف آموزش‌های خود را اشاعه دهد زیرا جمعیت هلال‌احمر دارای مقبولیت عمومی است و خدمت کردن در این مؤسسه عام‌المنفعه و امدادی از روی اخلاص و نیت خالص ارزش بالایی دارد و مقبول درگاه احدیت قرار خواهد گرفت و پاداش آن‌هم در این دنیا و هم در آخرت به شما بر خواهد گشت.

صفایی بوشهری بیان کرد: جمعیت هلال‌احمر باید با فرهنگ‌سازی در جهت سلامت جامعه گام‌های اساسی بردارد و با به‌کارگیری اسباب و ابرازهای لازم که در اختیار دارد در جامعه اثرگذار و کارآمدتر از همیشه حضور داشته باشد.

ارسال نظر