کد خبر : 12867

تجهیز و ایجاد 4 کاروان تخصصی دندانپزشکی در استان بوشهر

تجهیز و ایجاد 4 کاروان تخصصی دندانپزشکی در استان بوشهر

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار بوشهر از تجهیز و ایجاد 4 کاروان تخصصی دندانپزشکی در استان بوشهر طی سال جاری خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، فتح‌الله حقیقی صبح امروز در جمع مدیران اجرایی دیلم اظهار داشت: تمامی اعتبارات سال جاری استان در پروژه‌های توسعه محور هزینه خواهد شد که نمونه آن محور دیلم گناوه با طول 65 کیلومتر است.

 معاون استاندار بوشهر با اشاره به نمونه‌های کوتاه‌مدت برنامه‌های سال گذشته و امسال بیان کرد: در سال 93  تمامی روستاهای بالای 1000  نفر جمعیت دارای زمین چمن مصنوعی شدند که این امر امسال با تلاش استاندار در روستاهای دارای 600  نفر جمعیت با روشنایی به بهره‌برداری می‌رسد که تا دهه مبارکه فجر77 درصد روستاهای استان بوشهر دارای چمن مصنوعی می‌شوند.

 وی افزود: همچنین با برنامه‌ریزی استاندار و تلاش مسئولان، زمین چمن مصنوعی در 37  شهر استان با روشنایی به بهره‌برداری می‌رسد. با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور شاهد رضایتمندی مردم در استان و کشور هستیم و امسال در حوزه سلامت در سرتاسر استان بوشهر دو طرح کوتاه‌مدت جدید اجرا می‌شود.

 معاون سیاسی‌امنیتی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: تمامی شبکه‌های دندانپزشکی تجهیز می‌شود و 4  کاروان سیار با یونیت‌های دندانپزشکی تخصصی فراهم خواهیم کرد و افراد زیر 14  سال در سراسر استان را تحت معاینه و ترمیم با خدمات رایگان قرار خواهیم داد.

 وی اضافه کرد: آزمایش قلب، عروق و دیابت در افراد 30 سال به بالا اعم از زن و مرد در استان به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد و افرادی که در خطر هستند درمان و آن‌هایی که در آسیب هستند امیدواریم با آموزش‌های لازم به‌سلامت برگردند.

 حقیقی با تأکید بر اینکه دولت مصوب کرده 50  درصد اشتغال در استان متعلق به بومی‌ها است، گفت: امسال 13  هزار نفر توسط شرکت نفت و 10 هزار نفر توسط انرژی اتمی و با همکاری فنی و حرفه‌ای آموزش‌های تخصصی اشتغال می‌بینند و امیدواریم که شاهد شکوفایی در حوزه اشتغال باشیم.

وی افزود: همه مدیران استانی و شهرستانی باید برای جلب رضایت و مشارکت وظیفه خود را به نحو شایسته انجام دهند، باید سعی کنیم عملکرد خودمان را به‌گونه‌ای تعریف کنیم که خروجی آن به مطالبات به‌حق مردم نزدیک باشد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار بوشهر تصریح کرد: مدیران امروز باید برای مدیریت خود مدل داشته باشند،‌ در واقع نوع مدیریت‌ها با قبل متفاوت شده است چراکه امروزه مدیریت توانسته کیفیت را به کمیت تبدیل کند که نتیجه آن پیشرفت فناوری اطلاعات و رقابت جهانی است./ فارس

ارسال نظر