کد خبر : 12868

کشف 68 کیلوگرم تریاک و انهدام باند مواد مخدر در بوشهر

کشف 68 کیلوگرم تریاک و انهدام باند مواد مخدر در بوشهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 68 کیلو و 300 گرم تریاک در بوشهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 "، وحید زرین‌کلاه اظهار کرد: قاچاقچیان و سوداگران مرگ برای سودآوری و رسیدن به مقاصد شوم خود به‌عناوین‌مختلف اقدام به ترانزیت مواد مخدر می‌کنند که این پلیس تاکنون به لطف خداوند و همیاری مردم استان بوشهر توانسته است به‌خوبی اهداف و سیاست‌های قاچاقچیان مواد مخدر را نقش بر آب کند.

وی بیان کرد: خبری مبنی بر فعالیت یک‌ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر به این پلیس واصل شد و پس از بررسی و تحقیقات لازم در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر تصریح کرد: در پی تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی مشخص شد سرکرده باند درصدد است مقداری مواد مخدر را از استان هرمزگان خریداری و با همدستی سایر اعضای باند در فرصت مناسب به بوشهر منتقل کند.

زرین‌کلاه اضافه کرد: با رصد کامل اطلاعاتی اعضای باند شناسایی خودروهای قاچاقچیان مواد مخدر محورهای مواصلاتی استان تحت کنترل ویژه این پلیس قرار گرفت و پس از همکاری مطلوب دستگاه قضایی خودروهای مربوط در شهرستان دیلم با رعایت نکات ایمنی و امنیتی توقیف و قاچاقچیان دستگیر شدند.

وی ادامه داد: مأموران پس از بازرسی فنی مقدار 68 کیلو و 300 گرم تریاک را که در خودرو جاسازی‌شده بود، کشف و ضبط کردند و در این رابطه 6 نفر دستگیر و دو خودرو نیز توقیف شد و دستگیرشدگان پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند./ فارس

ارسال نظر