کد خبر : 12889

۲۵۰ میلیارد ریال در ساخت دهکده گردشگری بوشهر سرمایه گذاری می‌شود

 ۲۵۰ میلیارد ریال در ساخت دهکده گردشگری بوشهر سرمایه گذاری می‌شود

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: دهکده گردشگری بوشهر در ۱۰۰ هکتار طراحی شده که فاز نخست آن به مساحت ۳۰ هکتار در حال ساخت است که در این فاز ۲۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، سیدمحمدحسن باستی پیش از ظهر امروز در بررسی روند اجرایی ساخت دهکده گردشگری بوشهر با بیان اینکه این دهکده در ورودی شهر بوشهر اجرایی شده است اظهار داشت: دهکده گردشگری بوشهر در 100 هکتار طراحی شده که 90 هکتار دیگر به این مجموعه افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت فاز نخست این دهکده روند مطلوبی دارد تصریح کرد: فاز نخست دهکده گردشگری بوشهر 30 هکتار است که اکنون روند اجرایی مطلوبی دارد و این فاز تاپایان امسال قابل استفاده است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به پیشرفت فیزیکی فاز نخست این دهکده بیان کرد: فاز نخست دهکده گردشگری دارای پیشرفت مطلوبی است که در این اجرای زیرساخت این فاز تاکنون 50 هزار متر مکعب خاک‌ریزی شده است.

باستی با اشاره به اینکه در دهکده گردشکری بوشهر دریاچه طبیعی ایجاد می‌شود گفت: در این دهکده دریاچه‌ای به مساحت 2.5 هکتار در حال اجرا است که این دریاچه برای اجرای طرح‌های مختلف ورزشی وتفریحی ساخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون برای ساخت دهکده گردشگری بوشهر 50 میلیارد ریال تخصیص یافته است افزود: دهکده گردشگری بوشهر در 100هکتار طراحی شده که تا پایان سال برای  اجرای فاز نخست 250 میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر