کد خبر : 12893

مشکل مسکن فرهنگیان باید برطرف شود

مشکل مسکن فرهنگیان باید برطرف شود

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: مسئولان باید نسبت به فرهنگیان دید بازتری داشته باشند، به‌ویژه مشکل مسکن این قشر را برطرف کند.

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالکریم جمیری صبح امروز در نشست با رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان دیلم گفت: مسئولان دولت اذعان دارند که فرهنگیان در حال حاضر در مضیقه هستند و آن‌طور که باید و شاید به این قشر زحمتکش توجهی نشده است.

جمیری توجه به فرهنگیان را توجه به نظام دانست و بیان داشت: مسئولان باید نسبت به فرهنگیان دید بازتری داشته باشند، به‌ویژه اینکه مشکل وضعیت مسکن این قشر را برطرف کنند.

وی با اشاره به جایگاه و نقش معلم در نظام خلقت بیان داشت: برای تبیین این جایگاه باید جلساتی برای عموم مطرح شود و مردم به این جایگاه رفیع و نقشی که معلم دارد، بیشتر واقف شوند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دست‌اندرکاران امور جامعه هر آنچه را که توان دارند در آموزش‌وپرورش سرمایه‌گذاری کنند، حتماً نتیجه بهتری خواهد داشت، امروز ما شاهدیم که در رأس همگان رهبری به‌خوبی این را بیان می‌فرمایند و تأکید می‌کنند که نباید از این سرمایه‌گذاری بزرگ غافل شد.

جمیری اظهار داشت: مجلس همواره در تلاش برای رفع مشکلات نظام آموزش‌وپرورش است و در این راستا طرح‌ها و لوایح خوبی به تصویب رسیده است.

این نماینده مجلس در حاشیه این نشست طی تماسی با شریفی مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر پیگیری‌هایی را برای اختصاص قطعه زمینی برای احداث اردوگاه دانش‌آموزی در روستای عامری شهرستان دیلم انجام داد./ فارس

ارسال نظر