کد خبر : 12898

نیروهای بومی استان بوشهر در اولویت استخدام پارس جنوبی قرار دارند

 نیروهای بومی استان بوشهر در اولویت استخدام پارس جنوبی قرار دارند

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی گفت: آخر خرداد ماه آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر در منطقه پارس جنوبی برگزار می‌شود که اولویت استخدام با نیروهای بومی استان بوشهر است.

به گزارش " بوشهر24 "، یوسف امینی عصر امروز در نشست با مسئولان حوزه‌های مختلف پتروشیمی و پالایشگاه‌های مستقر در پارس جنوبی با بیان اینکه آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر درآخر خرداد ماه برگزار می‌شود اظهار داشت: در این آزمون استخدامی 252 نفر جذب می‌شوند که که اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه این آزمون بر اساس آیین نامه استخدامی برگزار می‌شود تصریح کرد: متقاضیان در مقاطع تحصیلی دیپلم تا کارشناسی ارشد  هستند که پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین جذب می‌شوند.

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با اشاره به اینکه 80 نفر از این نیروها صرفا از میان داوطلبان دیپلمه بومی استان بوشهر پذیرش می‌شوند خاطرنشان کرد: این داوطلبان  که در رشته‌های مختلف تحصیلی هستند با اولویت نفرات بومی در شرایط مساوی نسبت پنجاه در صد بومی پذیرش می‌شوند.

امینی  با بیان اینکه 22 خرداد ماه آخرین فرصت برای ثبت نام در این آزمون است افزود: متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر می توانند تا 22 خرداد اقدام به ثبت نام کنند./ تسنیم

ارسال نظر