کد خبر : 12919

مدیر کار و خدمات اشتغال پارس جنوبی اعلام کرد؛

برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برای جذب 250 نفر+ جزئیات

برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برای جذب 250 نفر+ جزئیات

بوشهر24: داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر جهت اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت نامی آن شرکت مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

بوشهر24: مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برای جذب 250 نفر در این پتروشیمی در هفته آخر خرداد ماه خبر داد.

به گزارش " بوشهر24 " به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس،یوسف امینی مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس با بیان اینکه پتروشیمی بوشهر طی اطلاعیه ای از جذب 252 نفر از طریق آزمون استخدامی خبر داد گفت: پتروشیمی بوشهر بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس وفوق لیسانس پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تأمین اجتماعی) دعوت به همکاری می کند.

وی با اشاره به اینکه 80 نفر از این نیروها صرفا از میان داوطلبان دیپلمه بومی استان بوشهر پذیرش خواهند شد افزود: لازم است این داوطلبان در رشته های ریاضی،فیزیک،تجربی،مکانیک و برق موفق به اخذ مدرک دیپلم شده باشند که در سایر رشته های تحصیلی در مقاطع کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز با اولویت نفرات بومی در شرایط مساوی نسبت پنجاه در صد بومی خواهد بود.

امینی با بیان اینکه شرط حداقل معدل برای فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری 13،  دانشگاه های آزاد ، پیام نور و غیر انتفاعی 14 و برای دانشگاه های علمی و کاربردی 15 می باشد گفت:دارا بودن حداکثر 34سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و 30 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس 28 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و 26 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی برای داوطلبان شرکت کننده در این آزمون الزامی است.

مدبر کار و خدمات اشتغال ساعت 24 بیست و دوم خرداد ماه را آخرین فرصت برای ثبت نام در این آزمون عنوان کرد و گفت: داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر جهت اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت نامی آن شرکت مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

گفتنی است برای کسب اطلعات بیشتر و شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بوشهر می توانید اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر