کد خبر : 12940

طرح‌های محرومیت زدایی در استان بوشهر اجرا شد

 طرح‌های محرومیت زدایی در استان بوشهر اجرا شد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه رویکرد این ستاد محرومیت زدایی و رسیدگی به نقاط دور دست است در این راستا فعالیت‌های مختلف محرومیت زدایی دراستان بوشهر اجرا شده است.

به گزارش " بوشهر24 "، علی غلامی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاههای اجرایی استان بوشهر با بیان اینکه بنیادبرکت با مسئولیت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در محرومیت زدایی گام برمی‌دارد اظهار داشت: این نهاد تاکنون در عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم و غیربرخوردار گام‌های موثر و مهمی برداشته است.

وی با اشاره به اینکه بنیاد برکت27 مدرسه در استان بوشهر ساخته است بیان کرد: با توجه به اینکه رویکرد این ستاد محرومیت زدایی و رسیدگی به نقاط دور دست است بنیاد برکت دراین راستا تاکنون 27 مدرسه دراستان بوشهر ساخته و یا در دست اجرا دارد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر با اشاره به اینکه اشتغال‌زایی و اجرای طرح‌های اقتصادی یکی دیگر از برنامه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است  افزود: مشارکت در ساخت صنایع تبدیلی کشاورزی در منطقه ارم دشتستان از برنامه‌های مهم این ستاد است.

غلامی افزود: علاوه بر این موارد، رسیدگی به ایتام از دیگر برنامه‌های این نهاد است بگونه‌ای که اکنون 2 هزار و 700 نفر ایتام در استان بوشهر تحت پوشش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر است.

وی، با بیان اینکه این نهاد در سال 68  در کشور تشکیل شد بیان کرد: ستاد برکت در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای محرومیت‎زدایی و کمک به مستمندان و نیازمندان فعالیت می‌کند و یکی از اهداف مهم ستاد برکت توانمندسازی و حمایت از کارآفرینان روستایی است./ تسنیم

ارسال نظر