کد خبر : 12942

دلیل تعطیلی پلاژ بانوان

به گزارش "بوشهر24" شهردار بوشهر در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سوک از دلایل تعطیلی پلاژ بانوان تا نوع نگاه به تغییرات مدیریتی در مجموعه شهرداری خبر داد.

غلامعلی میگلی نژاد اظهار کرد : تنها پلاژ بانوان شهر بوشهر با قدمتی ده ساله به دلیل کم توجهی های انجام شده نیاز به یک بازسازی اساسی دارد که برای مدت یک ماه تعطیل می شود.

وی اضافه کرد : طرح توسعه این پلاژ به همراه نوسازی آن در دستور کار شهرداری قرار گرفته است و با وجود کمبود زمان برای آماده کردن آن سعی می شود تا یک روز بعد از عید فطر مجدد بازگشایی شود .

شهردار بوشهر با اعلام آسیب شناسی دقیق انجام شده برای داشتن یک پلاژ مناسب  و در خور شان بانوان بوشهری تصریح کرد : اعتبار مناسبی برای نوسازی پلاژ بانوان در نظر گرفته شده است و با توجه به مطالعات انجام شده ضمن بهبود شرایط موجود ، حجم استفاده از نیروهای انسانی نیز به نصف شرایط کنونی تقلیل می یابد.

میگلی نژاد بیان کرد : در صورت تخصیص بودجه مناسب ساخت پلاژ های جدید ویژه آقایان و بانوان نیز در دستور کار شهرداری قرار می گیرد .

وی درباره تغییرات احتمالی جدید در ساختار نیروی انسانی موجود در بخش های مدیریتی شهرداری بوشهر و سازمان های تابعه گفت : استفاده از نیروهای همراه در کاروان توسعه و پیشرفت عمران شهری یکی از سیاست های جدی برای بهره وری بهینه از پتانسیل موجود در نیروی انسانی شاغل در شهرداری بوشهر است که مدیرانی با این شرایط ابقاء و افرادی که فاقد انگیزه های لازم در این زمینه هستند در بخش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

میگلی نژاد عنوان کرد : در این راستا سعی می شود که از ظرفیت نیروی انسانی موجود در شهرداری برای سمت های مدیریتی در شهرداری مرکزی ، مناطق و سازمان های تابعه استفاده شود مگر این که در تخصص های خاص فاقد نیروی انسانی متخصص و با تجربه در مجموعه باشیم که ناچاریم از خارج از سازمان از افراد ذی صلاح و دارای کارنامه موفق دعوت به کار کنیم .

ارسال نظر