کد خبر : 12945

جشنواره تئاتر سوء مصرف موادمخدر در دشتی برگزار می‌شود

 جشنواره تئاتر سوء مصرف موادمخدر در دشتی برگزار می‌شود

فرماندار دشتی گفت: برنامه و حرکت‌های مهمی در حوزه فرهنگی دشتی طراحی شده که جشنواره تئاتر استانی سوء مصرف موادمخدر در از آن جمله است.

به گزارش " بوشهر24 "، غلامرضا مهرجو ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان دشتی با بیان اینکه توجه به زیرساخت‌های فرهنگی زمینه ایجاد زیرساخت‌های دیگر جامعه فراهم می‌کند اظهار داشت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی زمینه برنامه ریزی دیگر طرح‌‌ها را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان دشتی دارای زیرساخت مهم فرهنگی است گفت: این زیرساخت مهم‌ترین سرمایه اجتماعی محسوب می‌شود که باید تقویت داد ه شود.

فرماندار دشتی با تاکید بر توجه به برنامه‌های اوقات فراغت با زیرساخت فرهنگی افزود: برنامه‌های قرآنی و دینی باید در طرح‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان برجسته باشد و این در حالی است که نشاط و شادابی مورد توجه مسئولان باشد.

مهرجو با اشاره به برنامه‌ها و طرح‌های حوزه فرهنگی هنری در دشتی بیان کرد: برنامه و حرکت‌های مهمی در حوزه فرهنگی دشتی طراحی شده است که جشنواره تئاتراستانی  با موضوع سوء مصرف موادمخدر از آن جمله است.

وی با بیان اینکه اعتبارات حوزه فرهنگی هنری امسال افزایش می‌یابد تصریح کرد: امسال توجه ویژه‌ای برای توسعه وایجاد زیر ساخت‌های فرهنگی وهنری شهرستان شده است که برای این مهم اعتبارات لازم تخصیص می‌یابد.

فرماندار دشتی به توسعه و تجهیز فرهنگسرای دشتی پرداخت و گفت: 1.5 میلیارد ریال برای توسعه وتجهیز فرهنگسراهای شهرهای خورموج وکاکی سال گذشته تخصیص یافت که با این اعتبار مشکل تجهیزات این فرهنگسراها برطرف شد./ تسنیم

ارسال نظر