کد خبر : 12948

آزمون سراسری دربوشهر در ۲۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود

 آزمون سراسری دربوشهر در ۲۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر گفت: آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌ها دولتی در استان بوشهر در روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد در ۲۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، سیداسماعیل موسوی بعدازظهر امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با اشاره به برگزاری آزمون سراسری ورودی دانشگاههای دولتی اظهار داشت: برای برپایی این آزمون زیرساخت‌های لازم در حوزه‌های گوناگون به ویژه انتظامی امنیتی فراهم شده است.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه آزمون سراسری ورودی دانشگاههای دولتی روزهای 21 و 22 خرداد برگزار می‌شود تصریح کرد: این آزمون در استان بوشهر در 25 حوزه امتحانی در 9 شهرستان برگزار می‌شود.

موسوی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای 11 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌های دولتی است، گفت: بیشترین داوطلب در دو شهرستان بوشهر و دشتستان است.

وی با بیان اینکه داوطلبان رشته‌های علوم ریاضی و انسانی صبح پنجشنبه و داوطلبان رشته هنر عصر پنجشنبه درآزمون شرکت می‌کنند گفت: داوطلبان رشته علوم تجربی صبح جمعه و داوطلبان زبان‌های خارجی عصر جمعه با هم رقابت می‌کنند.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری آزمون سراسری در استان بوشهر انجام شده خاطرنشان کرد: با تلاش استاندار بوشهر امسال پذیرش دانشجوی بومی در دانشگاه خلیج فارس به یک‌هزار نفر افزایش یافته است./ تسنیم

ارسال نظر