کد خبر : 13

انتقاد مصلح از شیوع مصرف دخانیات، قلیان و افزایش بی رویه قیمت ها

انتقاد مصلح از شیوع مصرف دخانیات، قلیان و افزایش بی رویه قیمت ها

وی با انتقاد از شیوع مصرف دخانیات، قلیان و افزایش بی رویه قیمت ها در روزهای اخیر در شهرستان دشتستان گفت: مسوولان باید با این مقوله ها برخورد جدی کنند.

بوشهر۲۴: امام جمعه برازجان گفت: جایگاه زن در اسلام بدلیل اثرگذاری در سعادت یا شقاوت جامعه سترگ و مهم است.
به گزارش " بوشهر ۲۴" ، حجت الاسلام حسن مصلح در خطبه های نمازجمعه برازجان با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادرافزود: زنان ما باید به حضرت فاطمه (س) اقتدا کنند و در تمام رفتارها از این بانوی عظیم الشان الگوبرداری کنند.

وی اضافه کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) در زهد، تقوا و دفاع از ولایت باید الگوی و نمونه زنان باشد.

امام جمعه برازجان با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران هم اکنون در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و هرگونه تهدید دشمنان را دفع می کند.

وی دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران را یادآورشد و اظهارداشت: سپاه نقش اساسی ومهمی در مقابله با گروهک ها، دفاع مقدس و همچنین دفع فتنه های مختلف در دوارن انقلاب داشته و امروز نیز در سازندگی و عمران و آبادی کشور نقش اساسی دارد.

امام جمعه برازجان یادآورشد: استفاده از تولیدات داخلی، دوری از مدگرایی، استفاده از تمام ظرفیت ها و توانمندی های کشور، پرداخت مالیات به موقع و همکاری با مدیران اجرایی از وظایف مهم مردم در زمینه رشد و توسعه اقتصادی است.

وی با انتقاد از شیوع مصرف دخانیات، قلیان و افزایش بی رویه قیمت ها در روزهای اخیر در شهرستان دشتستان گفت: مسوولان باید با این مقوله ها برخورد جدی کنند. / ایرنا

ارسال نظر