کد خبر : 1322

معاون استاندار بوشهر:

ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تغییر نمی‌کند‌

ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تغییر نمی‌کند‌

بوشهر24: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در ماه مبارک رمضان تغییر نمی‌کند ولی برنامه های ویژه این ایام در ادارات توسعه می‌یابد.

بوشهر24: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: ساعات کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در ماه مبارک رمضان تغییر نمی‌کند ولی برنامه های ویژه این ایام در ادارات توسعه می‌یابد.
به گزارش "بوشهر24"، محمد حسن پرآور عصر امروز در نشست ستاد شئون فرهنگی، ایام ضیافت الهی را بهترین فرصت برای تزکیه نفس وتقوای الهی دانست و اظهار کرد: استان بوشهر در ماه مبارک رمضان استانی سراسر معنوی می‌شود بگونه‌ای شاهد کاهش برخی جرائم درآن هستیم.

وی با اشاره به اینکه مانوس بودن بیشتر مردم استان بوشهر با قرآن کریم زمینه ارتقا دینی و مذهبی استان فراهم است تاکید کرد: مبلغان باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای اجرایی شدن برنامه‌های فرهنگی به ویژه مبلغان و مبلغه‌ها حداکثر استفاده کنند تا پایان ماه مبارک برنامه‌های تدارک دیده شده را محقق ببینیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهربا اشاره به اینکه تلاوت آیات قرآن کریم در بیشتر منازل در ماه مبارک رمضان به گوش می‌رسد تاکید کرد: برنامه مقابله قرآن کریم یکی از اعتقادت مذهبی مردم استان بوشهر است که این مراسم در بیشتر منازل به گوش می‌رسد.

پرآور با تاکید بر استفاده از موقعیت ماه مبارک رمضان برای آگاه سازی جوانان و نوجوانان ازآسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: مبلغان در این عرصه رسالت مهم و سنگینی بر عهده دارند تا زمینه کاهش برخی از مشکلات و ناهنجاری‌های شاهد باشیم.

وی نقش کارهای فرهنگی  در کاهش جرائم مهم دانست و خاطرنشان کرد: در ماه رمضان جرم و جنایت نسبت به دیگر ماه‌های سال به شدت کاهش می‌یابد و باید با کارهای فرهنگی این فضا در طول سال تقویت شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر از برگزاری مراسم جز خوانی قرآن کریم در استان خبرداد و گفت: سومین دوره مراسم جز خوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در بوشهر اجرا  که از طریق شبکه دوم سراسری سیما پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه صداوسیمای مرکز بوشهر باید به شدت از برنامه‌های تکراری پرهیز کند گفت: صدا و سیما باید برنامه‌هایی با نوآوری و خلاقیت تهیه و تولید و پخش کند تا زمینه افزایش مخاطبان را فراهم کند.

پرآور کاهش مشکلات بهداشتی درمانی را متذکر شد و گفت: با توجه به اینکه ماه رمضان در فصل تابستان قرار دارد و استان بوشهر در منطقه گرمسیری است، لازم است دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به مشکلات بهداشتی در این‌ ماه توجه ویژه‌ای داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه ساعات کاری ادارات امسال تغییر نمی‌کند، افزود: با برنامه ریزی ویژه ای که در دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته برنامه‌های ویژه مذهبی و اقامه نماز به‌صورت منظم برگزار می‌شود. / تسنیم

 • پورمند ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ ۰۰:۳۱

  0 0 پاسخ

  اینها که اگه بخوان روزه بگیرن دورکاری در خونه کاراشون رو انجام می دهند کاری به ما ندارند که از صبح زود بعد از سحری باید بیدار باشیم
  کاش ساعات اداری دوساعت به جلو می رفت از اون بر دوساعت دیرتر میرفتیم خونه

 • حرف حساب! ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ ۱۰:۲۹

  0 0 پاسخ

  وقتی بزرگشان می گوید کاری به بهشت و جهنم رفتن مردم نداریم خب باید اینها هم حرکتی خداپسندانه در راستای کمک و تشویق مردم به فروع دین کنند!!!!
  تازه شب زنده داری باعث نشاط در فردای روز کاری می شود.!!!!

ارسال نظر