کد خبر : 13249

صدا و سیما بوشهر به سامانه SNG مجهز می‌شود

 صدا و سیما بوشهر به سامانه SNG مجهز می‌شود

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما گفت: دستگاه ارتباط ماهوار‌ه‌ای SNG یکی از نیازهای صدا و سیمای استان بوشهر است که تلاش می‌شود صدا و سیمای مرکز بوشهر به دستگاه SNG مجهز شود.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت الاسلام رمضان موسوی مقدم بعدازظهر امروز در نشست با امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بسیاری از زیرساخت‌های لازم رادیویی وتلویزیونی در بوشهر آماده است اظهار داشت: در شبکه‌ تلویزیونی استانی مرکز بوشهر بسیاری از زیرساخت‌ها آماده است به‌گونه‌ای که پوشش دیجیتال در کشور به‌طور میانگین 85 درصد گزارش شده و در استان بوشهر این میزان 90 درصد است.

وی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های ماهواره‌ای در استان بوشهر افزود: دستگاه ارتباط ماهوار‌ه‌ای SNG یکی از نیازهای مهم صدا و سیمای استان بوشهر است که تلاش می‌شود این نیاز جدی با فراهم شدن امکانات لازم برطرف شود.

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما یکی از توانمندی‌های صدا و سیمای مرکز بوشهر را تولیدات فاخر دانست و گفت: یکی از توانمندی‌های صدا و سیمای بوشهر تولیدات نمایشی با کیفیت و فاخر ملی است که دیگر استان‌ها کمتر از این توانمندی برخوردار هستند.

موسوی مقدم با اشاره به برگزاری آیین تلاوت جمع‌خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان دراستان بوشهر افزود: این مراسم که فضای استان و کشور را معنویت خاصی می‌دهد بازتاب فرهنگی و اجتماعی بسیاربا اهمیت و بالایی دارد و امسال این برنامه در ماه مبارک دراستان بوشهر و پخش از سیمای مرکز بوشهر برگزار می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر