کد خبر : 13413

تامین ۵۰ درصد نیروهای مورد نیاز شرکت‌ نفت در استان بوشهر از نیروهای بومی

 تامین ۵۰ درصد نیروهای مورد نیاز شرکت‌ نفت در استان بوشهر از نیروهای بومی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: براساس مصوبه هیئت دولت وزارت نفت موظف است تا ۵۰ درصد نیروهای مورد نیاز شرکت‌ نفت در استان بوشهر را از نیروهای بومی تامین کند.

به گزارش " بوشهر24 "، فتح الله حقیقی بعدازظهر امروز در نشست معارفه و تکریم فرماندار عسلویه با تبریک و گرامیداشت حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: ماه رمضان ماه نزول قرآن و ماه مهمانی خداست و همه به این ضیافت الهی دعوت شده‌ایم و در این ماه همه گناهان بخشیده می‌شود.

وی با بیان اینکه ایام ماه رمضان افضل‌تر از دیگر ماه‌های سال است خاطرنشان کرد: ماه رمضان بهترین فرصت برای دوری از گناه و رشد و تعالی معنوی و زمان مناسبی برای خودشناسی و تامل و تدبر در آیات الهی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه مشکل اشتغال یکی از دغدغه‌های مهم این استان است تصریح کرد: برای رفع مشکل اشتغال مردم به ویژه جوانان برنامه‌های زیادی در حوزه‌های مختلف پیش بینی شده است.

حقیقی با اشاره به اینکه پارس جنوبی در عسلویه بزرگترین مرکز اشتغال و کارگاه صنعتی است گفت: زیبنده این شهرستان و استان بوشهر نیست که در کنار بزرگترین مرکز صنعتی دچار مشکل بیکاری باشیم  و جوانان این منطقه از نبود اشتغال در عذاب باشند.

وی با اشاره به اینکه تامین نیمی از اشتغال صنعت نفت از مصوبات هیئت دولت است گفت: براساس مصوبه هیئت دولت وزارت نفت موظف است تا 50 درصد نیروهای مورد نیاز شرکت‌ نفت در استان بوشهر را از نیروهای بومی تامین کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر پاسخگویی به مطالبات و تکریم مردم را  یکی از مهم‌ترین رسالت مسئولان دانست اظهار داشت: در واقع مردم تنها چیزی که از مسئولان درخواست دارند راستگویی و صداقت در کارها و تحقق مطالبات آنها است و مردم اینگونه راحت‌تر با موضوع و مشکلات کنار می‌آیند.

حقیقی با بیان اینکه بدنه دولت از مردم است افزود: بدنه دولت از مردم خارج نیست و از فرماندار جدید و همه مسئولان درخواست می‌شود که رابطه دولت با مردم را بیش از گذشته مستحکم‌تر کنند.

وی با قدردانی از اتحاد و همدلی ساکنان اهل سنت و تشیع در شهرستان عسلویه گفت: تاکنون کوچکترین اختلافی بین ساکنان این مذاهب در شهرستان عسلویه گزارش نشده و این توفیق الهی است که همه با اتحاد و وحدت در راستای اعتلای نظام اسلامی ایران گام برمی‌دارند.

 

دراین نشست ضمن قدردانی از خدمات حسن اسماعیلی، حکم سرپرستی عبدالله نادری بعنوان سومین فرماندار شهرستان عسلویه قرائت و به وی اهداء شد./ تسنیم

ارسال نظر