کد خبر : 13414

۵.۴ میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی تنگستان پرداخت شد

به گزارش " بوشهر24 "، پرویز شعبانی بعدازظهر امروز در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان تنگستان، با بیان اینکه مشاغل خانگی، بستری برای افزایش تولید و شکوفایی اقتصادی است اظهار داشت: شهرستان تنگستان دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه اشتغال و مشاغل خانگی دارد که با پرداخت تسهیلات  شکوفا می‌شود.

وی با بیان اینکه مشاغل خانگی و ترویج کسب و کار خانگی یکی از راه‌های موثر توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی است گفت: طرح‌های مشاغل خانگی یکی از راه‌های موثر و کم هزینه برای حل این مشکلات اشتغال است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تنگستان از اشتغال 120 نفر در مشاغال خانگی خبرداد و گفت: 5 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات اشتغال‌زایی سال قبل به حوزه مشاغل خانگی تنگستان پرداخت و زمینه اشغال 120 نفر فراهم شد.

شعبانی تصریح کرد: آنچه مسلم است نظارت بر اجرایی این طرح‌هاست که در جای خود هزینه شود تا سبب رونق اقتصادی خانه و خانواده و کشور شود.

وی افزود: در راستای سیاست اصولی دولت تدبیر و امید در زمینه ایجاد اشتغال پایدار، این اعتبارات بتواند سبب اشتغال و رونق اقتصادی کشور شود.

شعبانی گفت: مجتمع نان صنعتی از محل اعتبارات بنگاه‌های اقتصادی با اعتباری افزون بر 5.5 میلیارد ریال اجرا شده که در حال فعالیت است

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تنگستان عنوان کرد: تعهد اشتغال شهرستان در سال 93 تعداد 663 نفر بوده که دستگاه‌های اجرایی شهرستان تنگستان زمینه اشتغال 674 نفر را فراهم کرده‌اند./ تسنیم

ارسال نظر