کد خبر : 13706

اجرای 6 طرح محوری در بندر نخل‌تقی‌

اجرای 6 طرح محوری در بندر نخل‌تقی‌

شهردار نخل‌تقی از اجرای 6 طرح محوری در بندر نخل‌تقی خبر داد.

به گزارش "بوشهر24 "، سید روح‌الله علوی اظهار داشت: شهر نخل‌تقی از شهرهای مهم در مجاورت پارس جنوبی و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی است و برای اعتلای این شهر و رسیدن به جایگاه مطلوب از همه توانمندی موجود بهره می‌بریم.

وی افزود: بازدید میدانی را از شهر نخل‌تقی در بدو ورود به عنوان شهردار انجام داده‌ام و به فضل خدا با تلاش و فعالیت دسته‌جمعی به اهداف مورد نظر خواهیم رسید.

شهردار نخل‌تقی خاطر نشان کرد: بررسی و پیگیری تملک املاک معارض‌دار، تعریض خیابان‌ها و معابر سطح شهر، تقویت روشنایی پارک ساحلی، اصلاح هندسی میدان نخل و رسیدگی و جانمایی بهتر به وضعیت مخازن زباله از جمله برنامه‌های در دست اجراست.

علوی همچنین با تاکید بر اهمیت توجه به مسایل محیط زیست در نخل تقی تصریح کرد: رفع مسائل و معضلات موجود در نواحی مختلف بندر نخل تقی از جمله مسائلی است که باید دایما مورد ارزیابی و تاکید قرار گیرد.

وی یادآور شد: با همکاری و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی و با همکاری مردم و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان عسلویه برای موفقیت و سربلندی در این منطقه گام برمی‌داریم.

شهردار نخل‌تقی از اجرای 6 طرح محوری در بندر نخل‌تقی خبر داد و گفت: توسعه  و گسترش فضای سبز نخل تقی با توجه به رتبه یک آلایندگی این شهر در استان، ساحل سازی، توسعه و احداث پارک‌های محله‌ای، ارتقای سطح ساختار سازمانی شهرداری، برون سپاری تعدادی از وظایف شهرداری به بخش خصوصی به منظور کوچک کردن سازمان شهرداری و با هدف افزودن خدمت رسانی به شهروندان و همچنین توسعه و گسترش مراکز تجاری و اقتصادی نخل‌تقی از مهم‌ترین محورهای کاری شهرداری نخل‌تقی در سال جاری است./ فارس

ارسال نظر