کد خبر : 13738

تجهیز صدا و سیمای بوشهر به تکنولوژی روز

 تجهیز صدا و سیمای بوشهر به تکنولوژی روز

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: برای تجهیز صدا و سیمای بوشهر به تکنولو‌ژی روز هزینه تهیه دستگاه SNG، استانداری و صدا وسیمای تامین می‌کنند.

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالکریم جمیری بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان صدا و سیمای مرکز بوشهر، با بیان اینکه رسانه استانی بوشهر دارای توانمندی‌های فروانی است اظهار داشت: استان بوشهر افراد توانمندی را در حوزه صدا وسیما دارد که می‌توانند بهتر و بیشتر توانایی خود را ظهور و بروز کنند.

وی، تصریح کرد: باید در این عرصه به نیروهای بومی میدان داده شود چرا که یکی از راه‌هایی که مردم احساس آرامش می‌کنند، توجه به آنها است حال اگر نیروهای بومی به خوبی شناسایی شوند و به آنان میدان داده شود، آنها نیز احساس آرامش می‌کنند و به داشته‌های خود ایمان می‌آورند.

جمیری احترام به نیروهای بومی را احترام به مردم عنوان کرد، و افزود: اگر به نیروهای بومی مورد تکریم قرار بگیرند و به آنان توجه جدی شود به معنای احترم گذاشتن به مردم استان بوشهر است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات لاوری مدیر سابق صدا و سیمای بوشهر ابراز امیدواری کرد حضور مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز بوشهر اعتلای بیشتر ابن استان را در عرصه رسانه به همراه داشته باشد.

وی به پیگیری‌های انجام شده درباره تامین دستگاه SNG برای صدا و سیمای بوشهر اشاره کرد، و گفت: در نشست با مسئولان کشوری سازمان صدا و سیما اهمیت این موضوع منتقل و قرار شد که استانداری و صدا وسیمای به طور مشترک هزینه تهیه این دستگاه را تامین کنند.

جمیری از برگزاری جلسه‌ای با استاندار برای پیگیری مسائل و مشکلات صدا و سیما بوشهر در آینده خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه این موضوع برای صدا و سیمای بوشهر بسیار مهم است جلسه‌ای را به منظور پیگیری این مسئله با استاندار برگزار می‌کنیم.

وی گفت: امیدوارم صدا و سیمای بوشهر در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی و بوشهر فعالیت خود را انجام دهد./ تسنیم

ارسال نظر