کد خبر : 13761

پایانه‌های نفتی ایران سطح خدمات به مردم جزیره خارگ را افزایش می‌دهد

 پایانه‌های نفتی ایران سطح خدمات به مردم جزیره خارگ را افزایش می‌دهد

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به ساکنان جزیره خارگ راهکارهای لازم قانونی در حال تدوین است که دراین راستا پایانه‌های نفتی ایران سطح خدمات به مردم این جزیره افزایش می‌دهد.

به گزارش " بوشهر24 "، سید پیروز موسوی ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاههای اجرایی جزیره خارگ با بیان اینکه ساکنان این جزیره نقش مهمی در عرصه‌های مهم انقلاب اسلامی دارند اظهار داشت: درهشت سال دفاع مقدس با وجود اینکه هر روز شاهد حمله هوایی رژیم بعث عراق به این جزیره مهم و استراتژیک بودیم ولی مردم مقاوم جزیره صحنه را خالی نکردند بگونه‌ای که یک روز صادرات نفت قطع نشد.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به مردم جزیره خارگ رسالت و وظیفه مهم مسئولان و دست‌اندرکاران جزیره خارگ است گفت: برای رفاه حال و زندگی مطلوب مردم این جزیره برنامه‌ها و راهکارهایی تدوین شده است که با اجرایی شدن این طرح‌ها سطح رضایت مردم این منطقه افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه پایانه‌های نفتی ایران سطح خدمات به مردم جزیره خارگ را افزایش می‌دهد تصریح کرد: برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به ساکنان جزیره خارگ راهکارهای لازم قانونی در حال تدوین است که دراین راستا پایانه‌های نفتی ایران سطح خدمات به مردم این جزیره افزایش می‌دهد.

بخشدار خارگ نیز، با بیان مردم جزیره خارک دارای مشکلات زیادی در حوزه زیرساخت‌ها هستند افزود: برای حل مشکلات ساکنان جزیره خارگ نیاز به تعامل و همکاری بیشتر مسئولان حوزه‌های مختلف است.

عسکر زارعی با بیان اینکه شرکت‌های نفتی در خارگ باید در حل مشکلات مردم خارگ نقش آفرینی کنند بیان کرد: خدمات‌رسانی به محیط پیرامونی یکی از مهمترین وظایف شرکت‌های نفتی مستقر در مناطق گوناگون است که باید زمینه رضایت‌مندی مردم و ارائه خدمات مناسب فراهم شود./ تسنیم

ارسال نظر