کد خبر : 13941

۶۰۰ بیمار صعب‌العلاج استان بوشهر تحت پوشش طرح شفا قرار گرفتند

به گزارش "بوشهر24 "، احمد لطفی صبح امروز در سرکشی از خانواده‌های نیازمند شهرستان گناوه با بیان اینکه مددجویان از مزایای طرح تحول نظام سلامت بهره‌مند هستند اظهار داشت: افراد زیرپوشش کمیته امداد برای مراحل درمان خود با مراجعه به بیمارستان‌های دولتی از مزایای طرح تحول نظام سلامت بهره لازم را ببرند.

وی با تاکید بر بهره جستن مطلوب مددجویان از طرح تحول نظام سلامت گفت: مددجویان باید از ظرفیتی که دولت با اجرای طرح تحول نظام سلامت فراهم کرده بخوبی استفاده کنند.

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان بوشهر با بیان اینکه طرح شفا در این نهاد در حال اجرا است تصریح کرد: در اجرای طرح شفا بیماران صعب‌العلاج علاوه بر دریافت کمک‌های نقدی از حمایت‌های با اولویت دولت بهره‌مند هستند.

لطفی با بیان اینکه دراستان بوشهر 600 بیمار صعب‌العلاج تحت پوشش طرح شفا قرار دارند گفت: با توجه به اینکه گاها اعتبارات یاد شده پاسخگوی نیاز مددجویان یاد شده نیست خیران در رسیدگی به درمان این بیماران کمیته امداد را همراهی می‌کنند به‌گونه‌ای که سال گذشته 149 میلیون به بیماران کمک کرده‌اند.

وی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت دغدغه مددجویان در درمان برطرف کرده است بیان کرد: بیماران مددجو با معرفی به بیمارستان‌های استان بوشهر بدون پرداخت هزینه، درمان می شوند و این در حالی است که خدمات درمانی در سراسر استان بوشهر با انعقاد قرارداد با پزشکان به مددجویان ارائه می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر