کد خبر : 1400

11 کشته در حوادث رانندگی محور بادوله به کاکی

11 کشته در حوادث رانندگی محور بادوله به کاکی

بوشهر24: رئیس پلیس راهور خورموج گفت: در 18 ماهه گذشته 11 نفر در اثر حوادث جاده‌ای در محور بادوله به کاکی کشته شدند.

بوشهر24: رئیس پلیس راهور خورموج گفت: در 18 ماهه گذشته 11 نفر در اثر حوادث جاده‌ای در محور بادوله به کاکی کشته شدند.
به گزارش "بوشهر24"، مرتضی احمدی صبح امروز در جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان دشتی اظهار داشت: 11 نفر متوفی، 47 فقره تصادف جرحی با 63نفر مجروح درمحور تعریض راه بادوله به کاکی ظرف یکسال نیم گذشته تاکنون گزارش شده است.

احمدی گفت: یک سال و نیم است که عملیات اجرایی پروژه مسیر محوربادوله به  کاکی شروع شده که فقط 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ظرف این مدت  9 تصادف فوتی در این مسیر به وقوع پیوسته است.

رئیس پلیس راهور خورموج گفت: ظرف یک سال و نیمی که از این پروژه می‌گذرد  11 نفر متوفی 47 فقره تصادف جرحی با 63نفر مجروح در این مسیر صورت گرفته است.

وی بیان داشت: باید مشخص شود این پروژه تا کی باید ادامه  داشته باشد و در این مدت با توجه به این حجم تصادف هیچ تابلو علائمی در شهر بادوله نصب نشده است.

احمدی با بیان اینکه نصب سرعت ‌گیرها باعث کاهش تصادف در این مسیر شده است، یادآور شد: بالای 30 درصد تصادفات شهر بادوله فوتی است و تصادف خسارتی بسیار کم است و از 17خرداد تاکنون یک تصادف جرحی هم نداشته‌ایم.

رضایی تصریح کرد: براساس بررسی‌های انجام گرفته علت کاهش تصادفات به ویژه تصادفات فوتی درون شهری سرعت‌گیرها هستند که متاسفانه به این امر نسبت به پروژه تعریض محوربادوله به کاکی توجه خاصی نشده است.

شهردار بادوله نیز گفت: بیش از یکسالی که ازاین پروژه می‌گذرد هیچ تابلوی علائم خطری دراین  مسیر نصب نشده است هرچند که تعریض محوربادوله با کاکی فاقد شونه است.

عبدالله آسیانی‌نژاد ادامه داد: پیمانکار پروژه بعد از مدتی چند تابلوی کوچک در این مسیر نصب کرد که با رنگ فشاری روی آنها علامت‌گذاری کرده بود که پس از دو ماه تمام رنگ‌ها پاک شد.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری پلیس راهور خورموج چند سرعت‌گیر در این مسیر نصب شده  که همین امر موجب کاهش تصادفات در طول این محور شده است./ فارس

ارسال نظر