کد خبر : 14174

اجرای 1700 طرح بهداشتی خانوارهای مددجوی استان بوشهر

به گزارش " بوشهر24 "، احمد لطفی با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس در استان بوشهر اظهار داشت: مردم شهرها و روستاهای مختلف استان بوشهر با مشارکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی و قدس شریف تجدید بیعت کردند.

وی افزود: ایران اسلامی امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: کمیته امداد استان در یکسال اخیر خدمات متنوع و ارزشمندی به جامعه هدف ارائه کرده و این مهم موجبات رضایتمندی مردم و افراد تحت پوشش شده است.

لطفی تصریح کرد: بیشترین تلاش خود را برای افزایش سطح کیفی خدمات به مددجویان انجام داده‌ایم و البته تا رسیدن به نتیجه مطلوب باید بیش از پیش تلاش و فعالیت کنیم.

وی یادآور شد: سرکشی به خانوارهای تحت پوشش و ارائه خدمات مختلف فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، درمانی و بهداشتی و معیشتی و ... با کیفیت مطلوب انجام شده و این روند تداوم خواهد داشت.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای 1700 طرح بهداشتی خانوارهای مددجوی استان بوشهر خبر داد و گفت: طرح رفع سوء تغذیه برای یک‌هزار و 700 خانوار تحت پوشش استان بوشهر اجرایی و عملیاتی شده و این مهم موجبات رضایتمندی مددجویان شده است.

لطفی افزود: امسال بیش از 32 میلیارد ریال برای هزینه‌های درمانی خانواده‌های تحت پوشش استان بوشهر صرف شده و امیدواریم رضایت خاطر این خانوارها فراهم شده باشد./ فارس

ارسال نظر