کد خبر : 14175

بهره برداری 472 پروژه بزرگ عمرانی در دشتستان

بهره برداری 472 پروژه بزرگ عمرانی در دشتستان

فرماندار دشتستان گفت: 472 پروژه بزرگ عمرانی در دشتستان تکمیل و بهره‌برداری شد.

به گزارش " بوشهر24 "، ارسلان زارع با تقدیر از مردم دشتستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: مسئله فلسطین یک مسئله مهم و اساسی است و همه باید در دفاع از آرمان‌های فلسطین همواره همدل و همزبان باشیم.

وی افزود: هر ساله می‌بینیم که مراسم راهپیمایی روز قدس با شکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود و در واقع روز قدس، روز عزت و وحدت جهان اسلام و روز انسجام، همدلی و همزبانی پیروان راستین پیامبر رحمت و اخلاق و اسلام ناب محمدی (ص) است.

فرماندار دشتستان با تاکید بر لزوم ارائه خدمات بهینه به مردم به بخشی از اقدامات دولت در دشتستان پرداخت و خاطر نشان کرد: در بهمن ماه سال گذشته تعداد 180 پروژه با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان در دشتستان به بهره‌برداری رسید و این روند امسال نیز تداوم دارد.

زارع از تکمیل 472 پروژه بزرگ عمرانی در دشتستان خبر داد و اضافه کرد: در یکسال گذشته بر اساس آمار و ارقام موجود، برای آبادانی روستاها و شهرهای دشتستان بالغ بر 180 میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل 472 پروژه و طرح عمرانی هزینه شده است.

فرماندار دشتستان یادآور شد: امسال با تدبیر استاندار بوشهر، طرح‌های 15گانه امید در شهرها و روستاهای دشتستان استان اجرایی خواهد شد و شاهد تحولی چشمگیر در حوزه بهداشت و درمان، عمران و آبادانی روستاها و شهرها و افزایش امکانات ورزشی و فضای سبز خواهیم بود.

زارع بیان کرد: تلاش برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا و همچنین اهتمام برای اجرای موفقیت‌آمیز طرح‌های امید از دغدغه‌های اساسی در شهرستان است و برای این مهم اهتمام می‌ورزیم./ فارس

ارسال نظر