کد خبر : 14201

موسوی نژاد؛ ایجاد 2 دستگاه آب‌شیرین‌کن در دشتستان

به گزارش " بوشهر24 "، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پیش از ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات شبانکاره با آرزوی قبولی طاعات و تقدیر از حضور با شکوه مردم مومن در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیوسته مستضعفان جهان را در راستای حل مشکلاتشان همراهی کرده و در دفاع از حق آنها در مقابل استعمارگران ذره‌ای کوتاه نمی‌آید و امروز مردم نشان دادند که در این مسیر هرگز عقب نمی‌نشینند.

وی اضافه کرد: نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت و اعتلای بیشتر نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف هستیم که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

نماینده دشتستان در مجلس به معضل آب شرب در منطقه اشاره کرد و یادآور شد: در شرایط کنونی، مشکل آب شرب مربوط به کل کشور است و مسئولین و مردم با هم باید تابستان را سر کنند تا ان‌شالله در سال جدید شاهد بارندگی و حل مشکل آب شرب باشیم.

وی تصریح کرد: یکی از راهکارهایی که در روستاها و بخش‌ها برای کمک به حل معضل کم‌آبی است، چاه‌های کشاورزی و احیاء دوباره آنهاست که چاه‌ها را کف کشی کرده و آب آن را کلر زده و بهداشتی و قابل مصرف می‌کنند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از ایجاد 2 دستگاه آب‌شیرین‌کن در دشتستان خبر داد و ابراز داشت: با تلاش و پیگیری صورت گرفته، به زودی یک دستگاه آب‌شیرین‌کن در شبانکاره و یکی نیز در روستای چهاربرج راه‌اندازی خواهد شد.

موسوی‌‌نژاد از احداث ساختمان تامین اجتماعی در شهر شبانکاره خبر داد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای خرید زمین ساختمان تامین اجتماعی را پیگیری خواهم کرد تا به‌زودی شاهد احداث ساختمان آن باشیم./ فارس

ارسال نظر