کد خبر : 14205

راه‌اندازی خانه ریاضیات در جم

به گزارش " بوشهر24 "، محمد باقری صبح امروز در نشست با مسئولان آموزش و پرورش جم اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های آموزشی مورد توجه و تاکید قرار دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی جم با بیان اینکه توسعه علوم پایه در سطوح دانش‌آموزی شهرستان، امری ضروری است افزود: راه‌اندازی خانه ریاضیات در جم ضروری است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان جم نیز بیان داشت: در زمان فعالیت شورایی همیشه با جدیت پیگیری مجوزهای اولیه و رفع کمبودها و مشکلات دانشکده را در دستور کار شورا و خود قرار داده‌ام.

سید علیرضا سجادی با اشاره به اینکه در ارتباط با ساخت و توسعه دانشکده در گذشته شرکت‌های وابسته به نفت (منطقه ویژه، نفت،گاز) به تعهدات خود در قبال دانشکده فنی مهندسی عمل نکردند، افزود: بی توجهی مسئولین گذشته شهرستان نیز مضاف بر این بی‌اهمیتی نسبت به پروژه ساخت آن بود.

وی همچنین با بیان اینکه سطح علمی دانشکده فنی و مهندسی قابل قیاس با دیگر دانشگاه‌های شهرستان نیست، اضافه کرد: متأسفانه عدم تشخیص درست و شناخت جایگاه، سطح علمی و تراز و رتبه این دانشکده با دیگر دانشگاه‌ها باعث شد که نتوانیم از این ظرفیت در شهرستان به‌خوبی بهره ببریم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان جم خاطر نشان کرد: قبولی‌های اخیر کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های تراز اول کشور با رتبه‌های بسیار خوب در بین دانشجویان این دانشکده نشان دهنده موفقیت در اهداف آن است و از مسئولین دانشگاه می‌خواهم به سمت توسعه و افزودن رشته‌های مرتبط دیگر گام بردارند.

سجادی گفت: امیدواریم بتوانیم در تعامل با همدیگر به پیشبرد اهداف علمی و آموزشی شهرستان جم کمک کنیم و در این راستا ما تمام قامت در کنار شما هستیم./ فارس

ارسال نظر