کد خبر : 14309

لزوم صدور سندهای ثبتی مدارس شهرستان بوشهر

لزوم صدور سندهای ثبتی مدارس شهرستان بوشهر

فرماندار شهرستان بوشهر گفت: زمین‌هایی که به منظور استفاده آموزشی اهدا می‌شود، باید هرچه سریعتر سنددار شوند تا از برخی سوءاستفاده‌های شخصی جلوگیری شود.

به گزارش "بوشهر24 "، حسن ابراهیمی بعدازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر، با بیان اینکه مجموعه آموزش و پرورش زمینه پیشرفت و توسعه جامعه را با آموزش کودکان این سرزمین فراهم می‌کند اظهارداشت: باید تلاش شود تا با فراهم کردن رفاه فرهنگیان نسبت به بالابردن این کیفیت تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کمبودهایی در فضای آموزش و پرورش بوشهر وجود دارد، گفت: شاید بخشی از این مشکلات اجتناب ناپذیر بوده و شرایطی را به‌وجود آورد که امروز آموزش و پرورش جایگاه واقعی خود را از دست داده است.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: این مشکلات کیفیت آموزش را نیز تحت تاثیر قرار داده و لازم است برای بهبود این وضعیت همه تلاش کنند.

ابراهیمی با اشاره به برگزاری کلاس‌های متنوع در اوقات فراغت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: باید از موازی‌کاری پرهیز شود و در زمینه برگزاری کلاس‌ها و اردوها با هماهنگی بیشتری عمل شود و اینطور نباشد که دستگاه‌های متولی هرکدام به‌صورت مجزا ورود کنند.

وی با تاکید بر سنددار شدن فضاهای آموزش و پرورش بیان کرد: فضاهای آموزشی هرچه سریعتر سنددار شود، در مواردی شاهد هستیم زمین‌هایی به آموزش و پرورش داده شده و به فضای آموزشی تبدیل شده است اما بعد از مدتی عده‌ای می‌آیند و با اسنادی قصد دارند زمین و فضای آموزشی را مصادره کنند.

فرماندار بوشهر تاکید کرد: اگر زمین‌هایی به منظور استفاده آموزشی اهدا شده باید هرچه سریعتر سنددار شوند تا از چنین مشکلاتی جلوگیری شود./ تسنیم

ارسال نظر