کد خبر : 14392

ادامه سریالی آتش سوزی ها؛

دو فروند لنج دراسکله کنگان در آتش سوخت+ تصاویر

 دو فروند لنج دراسکله کنگان در آتش سوخت+ تصاویر

بوشهر24: بدلیل سرایت آتش یکی دیگر از لنج های پهلوگرفته در اسکله کنگان نیز دچار حریق شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد اما حدود 10درصد خسارت دیده است.

بوشهر24: فرماندار کنگان استان بوشهر گفت: دو فروند لنج باری در اسکله این بندر در آتش سوخت.

به گزارش " بوشهر24 "، عباس جمشیدی پنجشنبه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: در ساعت 21 امشب بدلایل نامعلومی یک فروند لنج حامل کالای وارداتی از کشورهای حاشیه خلیج فارس طعمه حریق شد .

وی یادآورشد: بدلیل سرایت آتش یکی دیگر از لنج های پهلوگرفته در اسکله کنگان نیز دچار حریق شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد اما حدود 10درصد خسارت دیده است.

Ud6qV708YtDU

فرماندار کنگان ادامه داد: دیگر لنج های پهلو گرفته در این اسکله برای جلوگیری از سرایت آتش به خارج از اسکله منتقل شده اند.

وی اضافه کرد: میزان و ارزش کالای شناور سوخته شده مشخص نیست اما برآورد اولیه حاکی از ارزش شش میلیارد ریالی کالا بدون احتساب قیمت شناور باشد.

جمشیدی گفت: تا زمان مخابره خبر تیم های آتش نشان در اسلکه حضور دارند و پس از مهار کامل آتش که مراحل پایانی آن در حال انجام است علت دقیق آتش سوزی و میزان خسارت بررسی خواهد شد.

7EXFKY4FGARb

از پارسال تاکنون چندین حادثه آتش سوزی در اسکله های استان بوشهر به وقوع پیوسته که ضرورت تجهیز به ایستگاههای آتش نشانی و تقویت امکانات مدیریت بحران در بنادر یادشده دوچندان شده است.

آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۱) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۲) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۳) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۴) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۵)  آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۷) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۸) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۹)    آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۱۳)  آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۱۵) آتش+سوزی+اسکله+کنگان (۱۶)

ارسال نظر