کد خبر : 14528

هوشمند سازی 112 کلاس درس در شهرستان دیر

هوشمند سازی 112 کلاس درس در شهرستان دیر

بوشهر24: رییس آموزش و پرورش شهرستان دیر از هوشمند سازی 112 کلاس درس در این شهرستان خیر داد

به گزارش " بوشهر24 " به نقل از اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دیر؛ احمد عبدالله زاده در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: از ۳۵۴ کلاس تحت مدیریت این اداره تعداد ۱۱۲ کلاس هوشمندسازی شده و ۲۴۲ کلاس دیگر هنوز تجهیز نشده اند.

 رئیس آموزش و پرورش دیّر با اشاره به هوشمندسازی ۵۴ مدرسه شهرستان دیّر افزود: ۲۶مدرسه دیگر هیچ یک از کلاس هایشان هوشمندسازی نشده است .
 عبدالله زاده از هوشمندسازی ۷ کلاس درس در مردادماه و ۲۰ کلاس درس دیگر در مهرماه خبر داد و بیان کرد:امیدواریم همچون سال گذشته امسال نیز اعتبارات خوبی برای آموزش و پرورش شهرستان در کمیته برنامه ریزی در نظر گرفته شود.
 
وی هدف اصلی پروژه مهر را ساماندهی فعالیت ها و برنامه های آموزش و پرورش قلمداد کرد و ادامه داد:در این طرح بر آن هستیم که ضمن تقویت مدارس در بحث منابع تجهیزاتی و نیروی انسانی برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.
 عبدالله زاده یکی از مشکلات اساسی پروژه مهر را ساماندهی نیروی انسانی دانست و افزود: اگر ساماندهی نیروی انسانی به خوبی شکل گیرد ضمن ایجاد رضایتمندی دانش آموزان و اولیا ، هزینه ها نیز مدیریت می شود.
 این مقام مسئول در خصوص تشکیل انجمن خیرین آموزش و پرورش دیّر گفت:اولیا و خیرین بازوان توانمند ما هستند و می توانند کارهای خوبی از خود به جا گذارند.
 رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیّر اظهار کرد:طرح هجرت ۳ بعد از ماه رمضان با تخصیص اعتباری که صورت گرفته و نیازسنجی هایی که به عمل امده است آغاز خواهد شد و جا دارد از بسیج سازندگی و سپاه دیّر که کمک های خوبی داشته اند تشکر کنیم.
 وی بیان کرد: کلاس های اوقات فراغت تابستانی با حضور ۷۰۰ نفر از دانش اموزان در ۲۷ رشته در کانون شهید دستغیب در حال برگزاری است.
 عبدالله زاده از دیگر مشکلات پیش روی این اداره را مشکل هزینه آب و برق مدارس برشمرد و گفت: با توجه به اینکه هیچ اعتباری از دولت برای هزینه آب و برق مدارس تخصیص داده نمی شود متأسفانه بیشتر مدارس ما با این مشکل مواجه هستند و علی رغم قول های مسئولان هنوز این مشکل پابرجاست.
 وی با اشاره به مصوبه ای که در مرکز استان صورت گرفته است ابراز کرد: امسال برای اولین بار در دبیرستان های نمونه شهریه ای بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان دریافت خواهد شد.
 رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیّر در پایان با اشاره به افتتاح  پژوهشسرای دانش آموزی از اول مهرماه ۹۴ افزود:یکی از انجمن های فعال دانش آموزی ،انجمن نجوم شهرستان است که فعالیت های مستمری دارد و انتظار داریم مسئولین در تجهیز این انجمن مارا یاری دهند.

ارسال نظر