کد خبر : 14681

ارائه خدمات درمانی در 105 مرکز و خانه بهداشت دشتستان

ارائه خدمات درمانی در 105 مرکز و خانه بهداشت دشتستان

بوشهر24: رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از ارائه خدمات درمانی در 105 مرکز و خانه بهداشت دشتستان خبر داد.

به گزارش " بوشهر24علیرضا حاجیونی اظهار داشت: دولت یازدهم در بخش سلامت و بهداشت عملکرد موفق و قابل قبولی داشته و این مهم موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

وی افزود: کاهش چشمگیر هزینه‌های درمانی و افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی به جامعه هدف مورد تاکید قرار دارد و انجام این مهم سبب شده مشکلات درمانی مردم کاهش یابد و امیدوار هستیم این روند تداوم یابد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطر‌نشان کرد: در طرح تحول سلامت نقش پزشکان و کادر درمانی بسیار تاثیرگذار و مهم است و همه باید کمک کنیم تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به مردم در مناطق مختلف شهری و روستایی ارائه شود.

حاجیونی در ادامه در ارتباط با ویزیت بیماران در بیمارستان و مراکز درمانی نیز تصریح کرد: با توجه به مدیریت اعضاء تیم سلامت توسط پزشک، تریاژ بیماران باید در ساعات غیر‌اداری به نحو مطلوب انجام و سپس توسط پزشک ویزیت شوند تا شاهد رضایتمندی مردم باشیم.

وی یادآور شد: با توجه به مناطق حادثه‌خیز در شهرستان، پزشکان مستقر در مراکز درمانی باید با کسب مهارت‌های تخصصی و آموزش‌های لازم ضمن رعایت شئونات اداری در مواقع کشیک نیز حضور فعال داشته باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از ارائه خدمات درمانی در 105 مرکز و خانه بهداشت دشتستان خبر داد و گفت: در دشتستان در 105 مرکز و خانه بهداشت و بیمارستان شاهد ارائه خدمات درمانی هستیم و روز به روز حجم و کیفیت خدمات افزایش یافته است./فارس

ارسال نظر