کد خبر : 14752

اجرای 665 طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر

اجرای 665 طرح مشاغل خانگی در استان بوشهر

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: از اجرای طرح‌های مشاغل خانگی تاکنون 665 طرح مشاغل خانگی در سطح استان اجرا شده است

به گزارش " بوشهر24 "، احمد لطفی عصر شنبه در جمع مدیران استان بوشهر اظهار داشت: خود کفایی خانواده های مددجویان یکی از برنامه های اصلی کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر است.

وی افزود: تاکنون با تلاشهای صورت گرفته گامهای خوبی در این زمینه برداشته شده و تلاش می کنیم با پرداخت تسهیلات کم بهره خانواده ها را در توانمند سازی کمک کنیم.

لطفی یادآور شد: به حمد الله مددجویان نیز از این طرحها استقبال کردند و در سال گذشته نیز اعتبار خوبی به این امر اختصاص یافته که امیدواریم این اعتبارات افزایش یابد.

وی بیان کرد: از اجرای طرح‌های مشاغل خانگی تاکنون 665 طرح مشاغل خانگی در سطح استان اجرا شده که در این زمینه بین 50 تا 200 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

لطفی خاطر نشان کرد: این طرحها در زمینه های مختلفی است و همواره بر نظارت جدی از طرحهای یاد شده تاکید می کنیم تا این اعتبارات در مسیر خود هزینه شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر بیان کرد: در راستای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر برای مهارت افزایی مددجویان 3.9 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

لطفی با اشاره به اینکه آموزش مددجویان همواره در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: مددجویان برای افزایش مهارت افزایی به مراکز آموزشی معرفی می‌شوند و پس از دریافت گواهینامه پایان دوره زمینه اشتغال آنان در حوزه‌های مختلف فراهم می‌شود./ مهر

ارسال نظر