کد خبر : 14983

دهکده گردشگری بوشهر قطب توریستی کشور می‌شود‌

به گزارش " بوشهر24 "، محمدابراهیم فروزانی بعدازظهر امروز در بررسی روند اجرای دهکده گردشگری بوشهر با بیان اینکه این دهکده در جاده ورودی شهر بوشهر قرار دارد، اظهار داشت: تمام مسافران و گردشگرانی که مقصد سفرشان بوشهر باشد دهکده گردشگری این شهر را مشاهده می‌کنند.

وی با بیان اینکه دهکده گردشگری بوشهر بیش از 90 هکتار مساحت دارد تصریح کرد: این دهکده در مکانی مناسب با چشم‌اندازی زیبا قرار گرفته که با استقرار واحدهای خدماتی رفاهی می‌تواند به‌عنوان قطب گردشگری جنوب کشور تبدیل شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای دهکده گردشگری بوشهر طراحی شده است، خاطرنشان کرد: مدیریت دهکده گردشگری بوشهر تنها مدیریت گردشگری تعریف نشده بلکه مدیر این مجموعه در عرصه‌های گوناگون فعالیت دارد.

فروزانی با بیان اینکه طرح جامع دهکده گردشگری بوشهر تدوین شده است، تصریح کرد: زیرساخت‌های دهکده گردشگری بوشهر در مساحتی بیش از 14 هکتار روند مطلوبی دارد که به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران در دهکده گردشگری بوشهر فراهم شده است، خاطرنشان کرد: کسانی‌ که در دهکده گردشگری بوشهر سرمایه‌گذاری می‌کنند، زمین به‌صورت تملیکی واگذار نمی‌شود ولی حمایت‌های لازم در حوزه‌های مختلف ارائه می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر