کد خبر : 14992

تخصیص ۱۸ میلیارد تومان برای ساخت پارک روستایی استان بوشهر

به گزارش " بوشهر24 "، حمید حیدری‌بریدی با بیان اینکه عمران روستاها مورد توجه قرار گرفته است اظهار داشت: روستاها دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه‌های مختلف اقتصادی و معیشتی دارند  که زیرساخت‌های رفاهی برای ماندگاری روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنان انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارها و اقدامات ارزنده بنیاد مسکن در سال‌های گذشته، ایجاد پارک‌های روستایی همزمان با اجرای طرح هادی در روستاها بوده است تصریح کرد: ساخت پارک روستایی ضمن اینکه سبب جذب گردشگری می‌شود رونق اجتماعی و ماندگاری روستائیان در روستا در پی دارد.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه امسال 449 طرح پارک روستایی اجرایی می‌شود افزود: برای اجرای این طرح‌ها 18 میلیا رد تومان تخصیص یافته است که اجرای آن روستاها را متحول می‌کند.

حیدری‌بریدی با اشاره به نقش پارک‌های روستایی در نشاط و شادای روستاها افزود: دهیاران می‌توانند با نگه‌داری از این فضاها زمینه رونق اجتماعی  و فرهنگی ورزشی فراهم کنند.

وی به اعتبارات برای اجرای هر یک از این پارک‌ها اشاره کرد و گفت: به تناسب منطقه و شرایط ممکن است، از 200 میلیون تومان به بالا در ساخت این پارک‌ها هزینه می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر