کد خبر : 15031

نیروی انتظامی بوشهر و کمیته امداد تفاهم‌نامه همکاری منعقد می‌کنند

 نیروی انتظامی بوشهر و کمیته امداد تفاهم‌نامه همکاری منعقد می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: برای اجرای طرح‌های پیشگیرانه و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی نیروی انتظامی بوشهر با کمیته امداد این استان تفاهم نامه همکاری منعقد می‌کند.

به گزارش " بوشهر24 "، احمد لطفی ظهر امروز در نشست با فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در سنوات قبل بین کمیته امداد و نیروی انتظامی استان تفاهم‌نامه‌ای منعقد بود اظهار داشت: هر دو مجموعه با نشست تخصصی یک کارگروه برای محقق کردن کلیات تفاهم‌نامه تشکیل دهند.

وی با بیان اینکه 10 درصد جمعیت استان بوشهر تحت پوشش کمیته امداد هستند تصریح کرد: 10 در صد جمعیت استان بوشهر را مددجویان کمیته امداد تشکیل می‌دهد که این فرصت مناسبی برای نیروی انتظامی فراهم می‌کند تا آموزش و پیشگیری از آسیب اجتماعی و اجرای برنامه‌های فرهنگی خود را ویژه مددجویان ارائه دهد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ضمن تقدیر از مجموعه  کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: ماموریت و شرح وظایف کمیته امداد یک کار ارزشی است که به  قشرضعیف جامعه خدمت می‌کند.

حیدرعباس زاده با بیان این که بیشتر معتادان کسانی هستند که از نظر مالی دچار فقرهستند یا به دست اعتیاد  دچار فقر شده‌اند افزود: قشر تحت پوشش امداد در بحث مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی  بسیار آسیب پذیر هستند و نیازمند آموزش و پیشگیری است. 

رئیس پلیس استان تصریح کرد: نیروی انتظامی در قالب تفاهم نامه همکاری منعقد شده با مجموعه کمیته امداد همکاری می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر