کد خبر : 15032

سطح علمی دانش آموزان عضو انجمن‌های اسلامی بوشهر ارتقاء می‌یابد

 سطح علمی دانش آموزان عضو انجمن‌های اسلامی بوشهر ارتقاء می‌یابد

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان بوشهرگفت: این اتحادیه برای پشتیبانی علمی و کمک به ارتقا سطح علمی دانش عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش " بوشهر24 "، علی اکبر مزارعی کاسکانی ظهر امروز در نشست  جلسات مشاوره ای دانش آموزان بوشهری، تقویت بنیه معنوی و معرفتی را از ماموریت‌ها و اهداف این تشکل عنوان کرد و اظهار داشت: برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای تقویت بنیه معنوی دانش‌آموزان خیمه‌های معرفت راه اندازی شده که این مهم در دستور کار اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان قرار دارد.

وی، هدف دیگر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان را مهارتی و آموزشی عنوان کرد و افزود: رویکرد علمی و درسی از دیگر اهداف اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است که در تقویت بنیه علمی جامعه هدف مؤثر است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر با تاکید بر اینکه سازمان دانش‌آموزی گام‌های خوبی در راستای دریافت خروجی تربیت دانش‌آموزان متعهد و کارآمد برای ورود به عرصه‌های مختلف برداشته است، بیان کرد: هرچه تعداد تشکل‌های دانش‌آموزی بیشتر شود پوشش تشکل‌ها نیز بیشتر می‌شود.

مزارعی برگزاری جلسات مشاوره تحصیلی دانش آموزان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: جلسات مشاوره تحصیلی با حضور مشاور تحصیلی و برنامه ریزی کنکور از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور برگزار شده است.

وی، هدف از برگزاری این جلسات را ارتقا سطح علمی دانش آموزان دانست و افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب، تحصیل و کسب علم را درکنار تهذیب و ورزش به عنوان سه توصیه به نسل جوان مطرح کردند، اتحادیه دانش آموزان استان نیز در برنامه‌های خود جایگاه ویژه‌ای را برای پشتیبانی علمی و کمک به ارتقا سطح علمی دانش آموزان زبده اتحادیه در نظر گرفته است./ تسنیم

ارسال نظر