کد خبر : 15052

25 دستگاه از ناوگان اتوبوس رانی بوشهر نیاز به تعمیر اساسی دارد

 25 دستگاه از ناوگان اتوبوس رانی بوشهر نیاز به تعمیر اساسی دارد

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: 25 دستگاه خودرو عمومی از ناوگان اتوبوس رانی این شهر نیاز به تعمیر و باسازی اساسی دارد.

به گزارش " بوشهر24 "، اصغر گورکی روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: در وضعیت کنونی امکان خرید خودروهای نو برای شهرداری بوشهر وجود ندارد از این رو تعمیر 25 دستگاه اتوبوس یاد شده ضرورت است.

وی ادامه داد: با توجه به این که کمتر از دو ماه به آغاز فعالیت مدارس و دانشگاه ها مانده باید ساماندهی وضعیت اتوبوس های شهر بوشهر تسریع شود.

گورکی بیان کرد: 16 دستگاه اتوبوس شهر بوشهر نیز به مزایده گذاشته شده که درآمد حاصل از آن سه میلیارد ریال پیش بینی شده است.

وی گفت: با توجه به این که میزان اعتبار حاصل از فروش مزایده کفاف خرید اتوبوس را نمی دهد بدین ترتیب باید از آن برای تعمیر اتوبوس های آسیب دیده استفاده شود.

گورکی افزود: معاون عمرانی استانداری بوشهر درزمینه کمک 20 میلیارد ریالی برای خرید اتوبوس های جدید به شهرداری قول داده است.

وی اضافه کرد: تا زمان رسیدن این کمک و خرید اتوبوس های جدید باید با ساماندهی اتوبوس های موجود از ایجاد اختلال در خدمات سازمان اتوبوسرانی شهرداری بوشهر جلوگیری شود.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر بوشهر نیز خواستار ساماندهی دستفروشان میگو در سطح این شهر شد و گفت: دامنه فعالیت آنها به خیابان اصلی شهر بوشهر هم رسیده و این امر به هیچ وجه زیبنده نیست.

غلامرضا قادریان اضاف کرد: عرضه میگو به شکل دست فروشی علاوه بر این که باعث نازیبایی خیابان های شهر بوشهر شده مشکلاتی نیز برای شهروندان به دنبال داشته است.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به فعال بودن کمیسیون بانوان در بیشتر شوراهای استان ها باید در شورای اسلامی شهر بوشهر نیز این کمیسیون تشکل شود.

خدیجه گرشاسبی افزود: حضور چهار زن در شورای شهر بوشهر و شمار زیادی بانوان نخبه، ورزشکار و تحصیل کرده در سطح این شهر شکل گیری این کمیسیون است.

وی بیان کرد: با راه اندازی این کمیسیون بدون شک می توان به نحو شایسته تری مشکلات حوزه بانوان را مورد بررسی قرار داد./ ایرنا

ارسال نظر