کد خبر : 15072

روند شتابان اجرای پروژه‌های گازرسانی در استان بوشهر

روند شتابان اجرای پروژه‌های گازرسانی در استان بوشهر

سرپرست بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر گفت: با تلاش‌ها و اقدامات متعددی که در حال اجراست ، روند اجرای گازرسانی در استان بوشهر با شتاب درحال‌توسعه است.

به گزارش " بوشهر24 "، فرشید بشیری صبح امروز در نشست هماهنگی اجرای پروژه‌های گازرسانی در بوشهر با اشاره به نظارت مستمر از پروژه‌های گازرسانی اظهار داشت: با توجه به حساسیت کار گازرسانی در استان، بازرسان فنی این شرکت همواره در انجام مأموریت‌های خود پیرامون بازرسی از پروژه‌های گازرسانی با جدیت عمل می‌کنند.

بشیری تصریح کرد: انجام تست‌های پوشش ازجمله دیگر مواردی است که همواره روی خطوط گازرسانی استان در راستای ارتقای ایمنی و عملکرد، اجرا می‌شود که در همین راستا می‌توان به انجام چندین مورد تست پوشش روی این خطوط اشاره کرد.

وی همچنین یادآور شد: بررسی و ارزیابی کیفیت و رعایت استانداردهای لازم در پروژه‌های گازرسانی استان از اهمیت و اولویت بسیار بالایی برخوردار بوده که این مهم با جدیت و اهتمام فراوان توسط کارشناسان بازرسی فنی شرکت گاز استان انجام می‌شود.

بشیری بیان کرد: با تلاش کارکنان واحد بازرسی فنی این شرکت، در دفعات مختلف چندین مورد تست هیدرواستاتیک و نیوماتیک بر روی خطوط گازرسانی استان، طی سال گذشته و نیز سال جاری انجام‌شده است.

سرپرست بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: این تست‌ها به‌منظور ارزیابی کیفی و نیز حصول اطمینان از رعایت استانداردها و اصول لازم در اجرای خطوط گازرسانی انجام‌شده است.

بشیری با اشاره به اهمیت اجرای تست‌های هیدرواستاتیک و نیوماتیک در استان اظهار داشت: انجام این تست‌ها به‌طور مستمر در آینده نیز ادامه خواهد داشت. با تلاش‌ها و اقدامات متعددی که در حال اجراست ، روند اجرای گازرسانی در استان بوشهر با شتاب درحال‌توسعه است./ فارس

ارسال نظر