کد خبر : 15099

خدمات درمانی و دارویی رایگان برای مردم محروم منطقه ریگ گناوه

خدمات درمانی و دارویی رایگان برای مردم محروم منطقه ریگ گناوه

مسئول جامعه پزشکان بسیجی استان بوشهر گفت: با استقرار بیمارستان صحرایی تخصصی در منطقه ریگ گناوه ساکنان روستاهای محروم این منطقه به مدت سه روز خدمات درمانی و دارویی رایگان دریافت می‌کنند.

به گزارش " بوشهر24 "، حسن ملکی‌زاده بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان شهرستان گناوه با بیان اینکه بیمارستان صحرایی تخصصی در بندر ریگ مستقر می‌شود اظهار داشت: نهمین بیمارستان صحرایی تخصصی استان بوشهر این ماه در شهرستان گناوه استقرار می‌یابد.

وی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی تخصصی یاد شده سه روز در بندر ریگ مستقر می‌شود افزود: جامعه پزشکان متخصص بسیجی طبق برنامه زمان بندی شده بمدت سه روز از 24 تا 26 مردادماه با حضور در بیمارستان صحرایی تخصصی بندر ریگ خدمات درمانی و دارویی رایگان ارائه می‌کنند.

مسئول جامعه پزشکان بسیجی استان بوشهر با اشاره به نقش مهم  پزشکان در رسیدگی به افراد نیازمند و محروم افزود: پزشکان با حضور در بیمارستان صحرایی با خدمت رسانی به مردم نیازمند و محروم، برنامه‌ها و تمرین‌های معنوی انجام می‌دهند و نیازهای درمانی مردم را برطرف می‌کنند.

ملکی‌زاده با بیان اینکه خدمات درمانی و دارویی بیمارستان صحرایی یاد شده بطور کامل رایگان است گفت: بیمارانی که مشکلاشان در بیمارستان صحرایی برطرف نمی‌شود به بیمارستان مرکز استان بوشهر ارجاع می‌شود که در آنجا هم به این افراد رایگان خدمات ارائه می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر