کد خبر : 15268

گناوه؛ قطب خبری شمال استان بوشهر

به گزارش " بوشهر24 "، یاسین اکبا عصر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه شهرستان گناوه در شمال استان دارای خبرنگاران بسیار فعال است، اظهار کرد: علاوه بر اینکه تعدادی نشریات به صورت هفتگی در گناوه چاپ می‌شود این شهرستان دارای ظرفیت‌های قوی در زمینه خبر و اطلاع‌رسانی نیز است.

اکبا با تاکید بر اینکه می‌بایست شهرستان گناوه به عنوان قطب خبری شمال استان مطرح شود، ادامه داد: واقعا ضروری است در چنین ایامی، روز شهادت شهید صارمی را گرامی بداریم، چرا که این شهید صارمی دیگر به زیبایی ارزش قلم را ثبت نمود.

وی اضافه کرد: گرچه در قرآن کریم و احادیث و روایات اسلامی به ارزش قلم پرداخته شده اما مدت زمانی بود که ارزش قلم کم‌‌نگ شده و شهید صارمی با اهدای خون خود توانست یک بار دیگر ارزش قلم و خبرنگاری را به اثبات رسانده و زنده نماید.

فرمانده سپاه گناوه با اشاره به جریان مدیریت‌شده نشر خبر از سوی غرب به شرق تصریح کرد: بنگاه‌های خبرپراکنی خبر تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا آنچه به میل خودشان است و آنها را به اهداف غیرانسانی رهنمون می‌سازد به خورد جوامع بدهند.

وی گفت: جریان سالم رسانه‌ای که در بین خبرنگاران مسلمان، آزادی‌خواه و ارزشمند وجود دارد سبب شده است تا وجدان پاک مردم جهان اخبار سالم و درست را از خبرگزاری‌های راستگو و حق‌گو دنبال نمایند./ فارس

ارسال نظر