کد خبر : 15271

خدمات ویژه بیمه کوثر برای اولین بار در کشور به فعالان رسانه استان بوشهر

به گزارش " بوشهر24 "، عبدالله نجف در نشست با رئیس بیمه کوثر استان بوشهر ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: در جامعه رسانه‌ای یکسری مشکلات وجود دارد ولی در عوض این جامعه تاثیرگذار رسالت سنگینی بر دوش دارند که در عرصه فرهنگ‌سازی به عنوان قویترین ابزار تأثیرگذار حساب می شود.

نجفی ادامه داد: ایجاد بسیج رسانه آغازگر یک رویداد بزرگ و تحولی عظیم در جامعه ما شده است و بدون تردید یکی از عوامل تبدیل شدن به قدرت برتر رسانه نیروی عالم، هوشمند، پرتلاش و دارای سطح بالای تعهد به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده که باعث این تحولات شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز تنها راه مبارزه با فرهنگ غرب و تهاجم فرهنگی استفاده از ظرفیت رسانه است، بیان کرد: باید به دنبال تهیه خوراک فرهنگی سالم برای فرزندان این مرز و بوم باشیم و این مهم تنها از طریق رسانه ها امکان پذیر است.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اضافه کرد: ایجاد بسیج رسانه در راستای تشدید نشاط و شادمانی و حرکت بر مدار انقلاب اسلامی بوده است.

نجفی خاطرنشان کرد:  خبرنگاران و اصحاب ایران اسلامی با تلاشهای وافر خود در عرصه خبر و رسانه نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانتداری و سلامت کاری را به نمایش گذاشتند و باوجود تمامی مشکلاتی که در عرصه کاری خود دارند همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر پیشبرد منزلت رسانه‌ای خود گام بر می‌دارند.

وی با تاکید بر اینکه به زودی تسهیلات ویژه بیمه کوثر به اصحاب رسانه ارائه خواهد شد، تصریح کرد: سعی داریم با همکاری بیمه کوثر بوشهر به ارائه خدمات ویژه این بیمه برای اولین بار در کشور به فعالان اصحاب رسانه داشته باشیم.

 مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بسیجیان رسانه برای آشنایی بهتر ما می‌توانند یا به آدرس بوشهر، خیابان جانبازان، کوچه لاله 23 ساختمان اقشار بسیج مراجعه کرده یا با شماره 07731535148 تماس بگیرند.

ارسال نظر