کد خبر : 15312

تخصیص ۱۶ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز مدارس تنگستان

به گزارش " بوشهر24 "، غلامرضا ترک‌زاده بعدازظهر امروز درآئین تکریم و معارفه مسئول آموزش و پرورش شهرستان تنگستان با تاکید بر تقویت بنیه علمی دانش آموزان اظهار داشت: امسال انتظار داشتیم با ابزار و امکاناتی که فراهم شد رتبه دانش آموزان شهرستان تنگستان در کنکور سراسری از وضعیت فعلی تفاوت کند.

وی هوشمند سازی کلاس‌های درس در تنگستان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: سال گذشته در ارتقاء بخشی و سالم سازی فضاهای آموزشی درهوشمندسازی کلاس‌های درس و تغییر ساختار فضاهای آموزشی با تخصیص اعتبارات لازم اقدام مهمی انجام شد.

فرماندار تنگستان بیان کرد: اعتباراتی برای تعمیر، تجهیز و احداث فضاهای جدید در اختیار آموزش و پرورش شهرستان قرار می‌گیرد که تحول مهمی در این حوزه ایجاد می‌شود.

ترک‌زاده با اشاره به تخصیص اعتباراتلازم در حوزه تامین فضاهای آموزشی افزود: بمنظور تکمیل 4 واحد آموزشی در حال ساخت در شهرستان تنگستان اعتباری افزون بر12میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای اختصاص داده شده است.

وی از اختصاص مبلغ 4 میلیارد ریال برای تجهیز فضاهای آموزشی شهرستان تنگستان  خبرداد و گفت: با تخصیص این اعتبارات انتطار می‌رود آموزش و پرورش به بخش تعلیم، تربیت و پرورش  دانش آموزان توجه بیشتری کند.

ترک‌زاده با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی دراسفندماه گفت: دوانتخابات بزرگ مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی پیش روداریم که نیازاست همه ملاک وعمل خود را قانون بدانیم.

فرماندار تنگستان ضمن معرفی حسین پولادیان به عنوان مدیر جدید آموزش و پورش شهرستان تنگستان از خدمات یونس باربرز مدیر قبلی آموزش و پرورش تنگستان قدردانی شد./ تسنیم

ارسال نظر