کد خبر : 15407

سردار عباس زاده:

عامل تیراندازی در بردخون دستگیر شد

عامل تیراندازی در بردخون دستگیر شد

بوشهر24: متهم دارای 8 فقره سابقه کیفری می باشد که 4 مورد آن در خصوص خرید و فروش اسلحه و مهمات جنگی و 4 فقره سرقت منزل یاسرقت های مسلحانه همراه با تیراندازی به مالباختگان بوده است.

بوشهر24: فرمانده انتظامی استان گفت: متهم فراری و سارق سابقه داری که سه روز قبل با شلیک گلوله اسلحه کلاش یک شهروند 34 ساله بردخونی را مجروح و روانه بیمارستان کرده بود دستگیر شد.

به گزارش " بوشهر24 "، سردار حیدر عباس زاده گفت: بعد از ظهر جمعه گذشته جوان 34 ساله بردخونی به هویت"س" براثر اصابت گلوله کلاش مجروح و به بیمارستان زینبیه خورموج متقل شد. پس از آن با حضور افسران اطلاعاتی پلیس و گفتگو با فرد مصدوم، عامل تیراندازی فردی به هویت "م.ش" شناسایی و تلاش جهت دستگیری وی آغاز شد.

سردار عباس زاده ادامه داد: این متهم در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد، ضمن اینکه سلاح کلاش بکار رفته در تیراندازی  هم کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم اختلاف قبلی را انگیزه این تیراندازی اعلام کرده، ضمن اینکه وی دارای 8 فقره سابقه کیفری می باشد که  4 فقره آن در خصوص حمل، نگهداری، خرید و فروش اسلحه و مهمات جنگی و 4 فقره سرقت منزل، سرقت های مسلحانه همراه با تیراندازی به مالباختگان بوده است.

ارسال نظر