کد خبر : 1746

تکریم مردم نباید تنها روی کاغذ باشد

 تکریم مردم نباید تنها روی کاغذ باشد

بوشهر24: استاندار بوشهر با بیان اینکه تکریم مردم نباید تنها روی کاغذ باشد، گفت: باید فرهنگ تکریم ارباب رجوع نهادینه شده و در همه دستگاه‌ها عملیاتی شود.

بوشهر24: استاندار بوشهر با بیان اینکه تکریم مردم نباید تنها روی کاغذ باشد، گفت: باید فرهنگ تکریم ارباب رجوع نهادینه شده و در همه دستگاه‌ها عملیاتی شود.
به گزارش "بوشهر24" مصطفی سالاری در نشست با مسئولان تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: تامین اجتماعی با قشر عظیمی از مردم ارتباط دو سویه دارد و این ارتباط گسترده نیازمند تعامل و همراهی بیش از پیش با مردم است.

وی بر لزوم تلاش برای تکریم ارباب رجوع در همه دستگاه ها تاکید کرد و ادامه داد: مردم همواره برای انجام امور خود به این سازمان مراجعه می‌کنند و تکریم مردم و ارباب رجوع باید در دستور کار همه کارکنان باشد و این تعامل نباید فقط روی کاغذ باشد.

لزوم افزایش کیفیت و کمیت خدمات تامین اجتماعی
استاندار بوشهر بر لزوم افزایش کیفیت و کمیّت خدمات تامین اجتماعی به مردم تاکید کرد و افزود: در بخش درآمد تامین اجتماعی گردش مالی بالایی وجود دارد و باید از این گردش مالی برای افزایش خدمات مناسب‌تر به مردم استفاده شود.

وی ادامه داد: همه ما در هر مسئولیتی که هستیم باید تلاش کنیم تا بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم و خدمات با کیفیت بالایی باشد تا شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

سالاری با اشاره به اعتماد و رضایت مردم از خدمات تامین اجتماعی، تاکید کرد: بیش از 92 درصد تخت بیمارستان سلمان فارسی بوشهر اشغال است و مردم اعتقاد بالایی برای استفاده از خدمات درمانی تامین اجتماعی دارند.

افزایش 53 تخت به بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر
وی به روند ساخت بیمارستان عسلویه اشاره کرد و ادامه داد: این بیمارستان نقش بسیار مهمی در توسعه خدمات درمانی در شهرستان عسلویه خواهد داشت که در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

استاندار بوشهر در ادامه از تجهیز بیمارستان عسلویه به پزشکان متخصص و فوق متخصص خبر داد و افزود: این مهم با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت می پذیرد.

وی با اشاره به افزودن 10 تخت به ظرفیت بیمارستان مهر برازجان طی سال جاری، اضافه کرد: همچنین ظرفیت بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر امسال 28 تخت و در سال آینده نیز 25 تخت افزایش خواهد یافت.

منبع: مهر

ارسال نظر