کد خبر : 17500

در پی رایگان شدن استفاده از امکانات مجتمع صدف؛

بیش از ۴۰۰ بانوی بوشهری از پلاژ بانوان استفاده کردند

بیش از ۴۰۰ بانوی بوشهری از پلاژ بانوان استفاده کردند

سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر در هفته‌های اخیر و در پی تصمیم کمیسیون سلامت شورای اسلامی بندر بوشهر مبنی بر ایجاد فضای مناسب جهت استفاده بانوان بوشهری از امکانات پلاژ بانوان با هدف حمام آفتاب و جذب ویتامین دی، استفاده از مجتمع تفریحی ورزشی صدف (پلاژ بانوان) را در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۳ الی ۱۷ را رایگان اعلام کرد.

به گزارش بوشهر 24، این تصمیم، در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری، طرح به طرز چشمگیری مورد استقبال بانوان به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان قرار گرفت تا جایی که در هفته جاری بیش از چهار صد نفر از مجموعه پلاژ بانوان به‌صورت رایگان استفاده کردند.

سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر در همین زمینه ضمن تشکر از رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر بوشهر به‌منظور تلاش مصرانه ایشان در حمایت از بانوان بوشهری، خاطرنشان کرد: رایگان شدن استفاده از پلاژ در روزهای تعطیل آخر هفته که با تلاش و پیگیری خانم عبدالله‌زاده و همکاری اعضای محترم شورا مصوب شد که خوشبختانه با استقبال خوب بانوان بوشهری از این مجموعه همراه شده است.

فاطمه صفری‌زاده با بیان این‌که مجموعه پلاژ فرصت مناسبی برای بهره‌مندی بانوان بوشهری از دریا فرهم کرده است، ادامه داد: در این زمینه کارکنان مجتمع تمام تلاش خود را برای خدمات‌رسانی بهتر به مراجعه‌کنندگان انجام خواهند داد.

صفری‌زاده در پایان با دعوت از بانوان بوشهری برای استفاده از ظرفیت‌های پلاژ بانوان تاکید کرد: مراجعه‌کنندگان می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی سازمان، انتقادات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن امکانات و خدمات‌رسانی‌های پلاژ بانوان با مجموعه سازمان فرهنگی در میان بگذارند تا ان‌شاءالله بتوانیم محیطی درخور و شایسته برای بانوان عزیز بوشهری فراهم کنیم./شهرداری بوشهر

 

 

ارسال نظر