کد خبر : 17633

20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد

 20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی استان بوشهر گفت: ساختمان جدید مرکز خدمت جامع سلامت شهید احمدی خورموج با صرف 20 میلیارد ریال تا پایان آذرماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بوشهر24،دکتر اصغر بحرانی افزود: ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج با زیربنای 1050 مترمربع در سه‌طبقه ساخته شده است.

وی اضافه کرد: این مرکز شامل واحدهای اداری و خدماتی و چهار واحد پانسیون است که استقرار ملزومات و تجهیزات اداری و بهداشتی درمانی برای بهره‌برداری کامل از این مرکز آغاز شده است.

بحرانی ادامه داد: عملیات محوطه‌سازی و دیوارکشی این مرکز نیز در دست اجراست و پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذرماه سال جاری ‌ افتتاح و به بهره‌برداری کامل برسد.

وی اظهار کرد: این مرکز در زمین ‌مرکز سابق مرکز خدمت جامع سلامت شهید الیاس احمدی و در مجاورت مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان شهرستان دشتی ساخته شده است.

بحرانی،گفت: همچنین عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت مسکن مهر خوموج بااعتبار 10 میلیارد ریال و زیربنای 340 متر آغاز شده و بزودی عملیات اجرایی آن به‌صورت رسمی آغاز خواهد شد.

بجرانی اضافه کرد: با احداث مرکز خدمات جامع سلامت مسکن مهر خورموج زمینه برای خدمت رسانی بهداشتی و درمانی بهتر به بیش از پنج هزار نفر ساکنان مسکن مهر و شهرک بسیجیان خورموج فراهم می شود.

شهر خورموج مزکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است./ایرنا

ارسال نظر