کد خبر : 17670

مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی در استان بوشهر برگزار می شود

 مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی در استان بوشهر برگزار می شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی برای ایجاد شادابی در جامعه با قوت و برنامه ریزی دقیق در این استان برگزار می شود.

به گزارش بوشهر24،عباس برزگرزاده روز چهارشنبه در نشست با شهرداران استان بوشهر درباره اجرای مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی افزود: شهرداری های استان به عنوان حامیان این طرح باید در کنار سازمان‌های مردم نهاد، هنرمندان و فعالان اجتماعی به اجرای آن کمک کنند.

وی اضافه کرد: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی به صورت گسترده در همه شهرهای استان بوشهر بطور مستمر برگزار می شود.

برزگرزاده گفت: شهرداران و فرمانداران استان نیز به عنوان حامیان و ناظران مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی باید سازمان‌های مردم نهاد را به عنوان برگزارکنندگان طرح حمایت کنند.

وی با اشاره به اجرای موفق مرحله نخست طرح نشاط اجتماعی در 2 شهر بوشهر و گناوه، گفت: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی از آذر تا اسفند 96 در سراسر استان برگزار می شود.

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر افزود: برای ارتقای رتبه کشور در حوزه نشاط در بین کشورهای جهان ایجاد نشاط در جامعه ضروری است.

برزگرزاده با اشاره به فقدان هویت در جامعه شهری درعین پیشینه غنی فرهنگی،گفت: تاریخ و فرهنگ همه شهرهای کشور مفاخری دارند که می ‌توانند موجب تقویت هویت تاریخی و فرهنگی شهرها شوند و شهرداری‌ها در این زمینه وظیفه ای مهم برعهده دارند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه تاکنون مشاهیر کشور به شکل مطلوبی در جامعه معرفی نشده اند، ایجاد بوستان های مشاهیر در همه شهرهای استان با هدف معرفی نخبگان و مفاخر فرهنگی ضروری است./ایرنا

 

ارسال نظر