کد خبر : 17675

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

روحیه بسیجی می‌تواند ورزشکاران ایران را به بالاترین جایگاه‌های جهانی برساند

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: منش پهلوانی و روحیه بسیجی می‌تواند ورزشکاران ایران اسلامی را به بالاترین جایگاه‌های جهانی برساند.

به گزارش بوشهر24،حمید خرمدل ظهر امروز در همایش اقتدار رزمی‌کاران بسیجی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار داشت: بسیج پاسدار همه دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و نباید این ارزش الهی در قالب یک سازمان و یا در زمان خاصی گنجانده شود بلکه باید در طول سال به صورت ویژه‌ای به آن پرداخته شود.

وی با تاکید بر این که پیروی از دین مبین اسلام در عرصه‌های مختلف باید الگوی جامعه ورزشی باشد، افزود: منش پهلوانی و روحیه بسیجی می‌تواند ورزشکاران ایران اسلامی را به بالاترین جایگاه‌های جهانی برساند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به این که انتظار می‌رود ورزشکاران بسیجی ایران اسلامی خود را با توانمندی بالا در سطح بالای ورزش قرار داده تا بتوانند پرچم کشور عزیزمان را در عرصه‌های بین‌الملل به اهتزاز درآورند، بیان کرد: حضور فعال بسیج در کنار ورزشکاران می‌تواند فتنه‌های دشمنان را بکاهد.

وی گفت: حضور فعال بسیج ورزشکاران در جامعه ورزشکاران می‌تواند هجمه‌های فرهنگی بر علیه جامعه جوان خنثی کرده بلکه موجب شکوفایی و سرزندگی جوانان این مرز و بوم شود.

خرمدل با تشکر از زحمات و تلاش‌های مسئولان تربیت بدنی سپاه استان بوشهر، افزود: انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و مستمر و همکاری جامعه ورزشی و بسیج موجبات رشد و توسعه هر دو نهاد را فراهم آورد.

مسوول مرکز تربیت بدنی سپاه امام صادق(ع) بوشهر نیز گفت: این مسابقات با حضور 8 تیم از نواحی مقاومت دشتستان، دشتی، بوشهر الف، بوشهر ب، گناوه، دیر، تنگستان و کانون بسیج ورزشکاران شهرستان بوشهر 5 داور از هیئت‌های ورزشی رزمی‌کاران برگزار می‌شود.

 عبدالرضا ملاکی خاطرنشان کرد: نفرات اول تا سوم این مسابقات به مرحله کشوری که نهم دی‌ماه برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.

وی یادآور می‌شود: در این مسابقات نواحی مقاومت دشتستان، بوشهر ب و بوشهر الف به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند./فارس

 

ارسال نظر