کد خبر : 17677

امام جمعه گناوه : شهدای مدافع حرم در نابودی داعش سهم بزرگی داشتند

 امام جمعه گناوه : شهدای مدافع حرم در نابودی داعش سهم بزرگی داشتند

امام جمعه گناوه گفت: شهدای مدافع حرم همچون حججی با ادامه راه شهدای کربلا نقش بارز و برجسته ای در نابودی داعش و حامیان این گروه خبیث و جنایتکار داشتند.

به گزارش بوشهر24،حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز پنجشنبه در همایش بسیجیان و آحاد مردم باحضور خانواده شهید محسن حججی در مصلای جمعه این شهر افزود: مدافعان حرم دارای ویژگی های بارز و برجسته ای بودند که دفاع از حریم اهل بیت (ع) و ولایت فقیه از مهمترین آنان است.

وی اظهارکرد: امروز به برکت خون شهید حججی ها ، مسلمانان و آزادی خواهان جهان حلاوت و شیرینی پیروزی فتح الفتوح بر داعش و حامیان گروه خبیث را چشیدند و نزد همگان محبوب و جاودان ماندند.

امام جمعه گناوه گفت: اگر شهید حججی ها نبودند به تعبیر رهبرمعظم انقلاب باید با داعشی های ملعون در داخل کشور می جنگیدیم که با مقاومت و جانفشانی جبهه مقاومت شکست مفتضحانه ای خوردند.

وی به ویژگی بارز و برجسته شهید محسن حججی اشاره کرد و افزود: به تعبیر رهبرمعظم انقلاب اخلاص ، نیت پاک ، دلباختگی به امام حسین (ع) و عشق به اهل ببیت (ع) از ویژگی های این شهید بود که نامش پرآوازه و در میان مردم محبوب شد.

امام جمعه گناوه ، حضور خانواده شهید حججی به گناوه را مایه مباهات و افتخار برای این شهرستان دانست و از استقبال پرشور و گسترده مردم مومن و ولایتمدار از این خانواده تقدیر کرد.

در این آیین برنامه هایی شامل سرود ، شعر و مداحی در وصف مدافعان حرم و شهید حججی اجرا شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد./ایرنا

 

ارسال نظر