کد خبر : 17708

برگزاری اردوی کتاب در روستای زیارت ساحلی دشتی

 برگزاری اردوی کتاب در روستای زیارت ساحلی دشتی

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی بوشهر استان بوشهر گفت: اردوی کتاب توسط انجمن ادبی فایز دشتی در روستای زیارت ساحلی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش بوشهر24،حمید زارعی روز شنبه در این اردوی کتاب در زیارت ساحلی دشتی افزود: به منظور ترویج کتاب خوانی اردوی کتاب توسط انجمن ادبی فایز دشتی در روستای زیارت ساحلی دشتی برگزار شد.

زارعی افزود: در این اردوی یک روزه ضمن نشست با دهیار و شورای اسلامی روستا باشگاه کتابخوانی خلیج فارس در دبستان امام مهدی (عج) نیز افتتاح شد.

وی ادامه داد: برگزاری صبحگاه با کتاب و خوانش کتاب توسط دانش آموزان، برگزاری نشست مشترک ادبی در کانون مسجد، تور دوچرخه با کتاب توسط کودکان روستا، اجرای طرح قایق کتابخوانی و ایجاد ایستگاه مطالعه در درمانگاه روستای زیارت ساحلی از جمله برنامه های این اردو بود.

زارعی بیان کرد: ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان روستا، به معنای تلاش برای علاقه مند کردن آنها به مطالعه و ایجاد عادت به مطالعه به عنوان یک برنامه ی روزانه است.

وی اضافه کرد: از میزبانی و تلاش های اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا در برگزاری این اردو سپاسگزارم و امیدوارم روستای زیارت امسال در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب حائز مقام شود.

روستای زیارت ساحلی شهرستان دشتی با یکهزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است./ایرنا

 

ارسال نظر