کد خبر : 17841

معاون فرماندار تنگستان مطرح کرد

تغییر ساختار فضاهای عمومی تنگستان برای بهره‌مندی سالمندان

تغییر ساختار فضاهای عمومی تنگستان برای بهره‌مندی سالمندان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تنگستان گفت: به منظور تغییر ساختار شهر برای بهره‌مندی سالمندان و افراد ناتوان از خدمات شهری کمیته مناسب‌سازی ایجاد شده است.

به گزارش بوشهر24،احمد دشتی صبح شنبه در نشست سلامت سالمندان شهرستان تنگستان اظهار داشت: میزان توسعه یافتگی کشورها بر اساس هزینه سلامت سنجش می شود که از خدمات شاخص دولت در کاهش این هزینه‌ها اجرای طرح تحول نظام سلامت است.

وی افزود: تغییر روند ترکیب سنی جمعیت و افزایش گروه سالمندان ضرورت برنامه ریزی برای ارائه خدمات به این گروه را افزایش می دهد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان تنگستان تصریح کرد: همه دستگاه ها باید با برنامه ریزی صحیح زمینه های ایجاد نشاط  و پویایی در سالمندان را ایجاد کنند.

وی در خصوص تغییر ساختار شهر برای بهره مندی سالمندان بیان داشت: به منظور تغییر ساختار شهر برای بهره مندی سالمندان و افراد ناتوان از خدمات شهری کمیته مناسب سازی ایجاد شده است.

دشتی اضافه کرد: ساخت پارک‌های مناسب سالمندان، اصلاح پیاده‌روها، خیابان‌ها و ورودی ادارات دولتی باید جزء برنامه‌های کمیته مناسب سازی قرار گرفته و با مشارکت همه دستگاه های دولتی شهرستان اجرا شود./مهر

 

ارسال نظر