کد خبر : 17905

توسعه شهرستان دشتی در گماشتن نیروی بومی به فرمانداری شهرستان است

توسعه شهرستان دشتی در گماشتن نیروی بومی به فرمانداری شهرستان است

امام‌جمعه کاکی گفت: توسعه، پیشرفت و آرامش شهرستان دشتی در گماشتن نیروی بومی به فرمانداری شهرستان است.

به گزارش بوشهر24، حجت‌الاسلام محمد محمدی صبح امروز در دیدار با مدیران بخش کاکی اظهار داشت: درباره اهمیت کارگشایی و برطرف‌کردن مشکلات مردم سخن بسیاری بیان‌شده و آموزه‌های دستوری و ترغیبی بسیاری نیز مطرح‌شده است.

وی با حدیثی از امام صادق(ع)، افزود: از رسول خدا(ص) سؤال شد، محبوب‌ترین مردم در پیشگاه خدا کیست؟ پیامبر فرمود: کسی که بیشترین سود و خدمت را به مردم برساند.

امام‌جمعه کاکی تصریح کرد: در اهمیت کارگشایی و خدمت به دیگران همین بس که پیامبر گرامی ‌اسلام(ص) آن را معیار و ملاک مسلمانی دانسته و فرموده است من اصبح لایهتم بامور المسلمین فلیس به مسلم؛ کسی که صبح کند و به مسائل مسلمانان همت نگمارد، مسلمان نیست.

محمدی ضمن تقدیر از همه مدیران شهرستان و بخش شهرستنان دشتی و فرماندار سابق این شهرستان، گفت: مدیران شهرستان در سه سال گذشته همکاری خوبی با مجموعه نهاد امامت جمعه بخش کاکی داشته‌اند و انتظار داریم در سه سال جدید و آینده نیز با تعامل سازنده در جهت خدمتگزاری به مردم تلاش نماییم.

وی ضمن تشکر از استاندار بوشهر تأکید کرد: با توجه به زمان اندک از مسوولیت وی، ولی حرکات و اقدامات ارزشمند زیر بنایی خوبی انجام داده است.

امام‌جمعه کاکی گفت: از استاندار بوشهر که مدیری جامع، توانمند و مسلط به کار در فرمانداری شهرستان دشتی به‌ عنوان سرپرستی این فرمانداری انتصاب کرده‌اند قدردانی می‌کنیم.

محمدی یادآور شد: با شناخت کاملی که به آقای محمد حسینی دارم نیرویی همراه دولت، توانمند، مردمی، خوش‌اخلاق، خوش‌برخورد، با تدبیر و توانمند است و مردم شهرستان خواستار سکان‌داری فرمانداری شهرستان دشتی به ایشان هستند.

وی ادامه داد: از استاندار انتظار داریم سرپرست فعلی فرمانداری شهرستان دشتی که نیروی بومی شهرستان و از شخصیت‌های سیاسی، حقیقی و حقوقی است را مدنظر داشته باشند.

محمدی تأکید کرد: توسعه، پیشرفت و آرامش شهرستان دشتی در گماشتن نیروی بومی به فرمانداری شهرستان است./فارس

 

 

ارسال نظر